Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety zvířata

Zvířecí svět je velmi fascinující, do značné míry poznaným a zajímavým prvkem naší existence na této planetě. Je nedílnou součástí plně integrovanou s našim životem. Tento bohatý ekosystém plný rozmanitostí těší a inspiruje. Divoká zvířata Afriky, obyvatelé zamrzlé Arktidy nebo budící strach zvířata žijící v tropech jsou předmětem zájmu zároveň vědců jak i obyčejných obyvatel Země. Jejich životní styl, podmínky páření, výchova potomstva a způsoby získávání potravy zvěčněné na fotografiích, které se pak stávají inspirací pro dekorace. Fototapety zvířat ideálním způsobem odrážejí přirozené podmínky života těchto tvorů, zavádějíc zároveň prvek blízkosti přírody a přibližujíc její divoký charakter.
Zveme vás na fascinující cestu stezkami, nádherné fauny. Hlavním lákadlem plánované cesty bude nekrvavé lov - ne se zbraněmi, ale s fotoaparátem v ruce. Během zkoumání nedotčených koutů zeměkoule se vydáme na bláznivou rally po horké poušti, objevíme všechna tajemství Amazonie, ponoříme do nejhlubších oceánů, budeme čelit věčnému ledu, postavíme se tváří v tvář s nebezpečnými predátory a vydáme se na pronásledování řehtajících mustangů. Suvenýr z této cesty budou fotografie - zadržující v sobě krásu přírody, soustředící se na kráse potkaných zvířat, perfektně plnící roli neobvyklé fototapety na stěnu, která učiní že se domácí interiér v mžiku naplní magickými vzpomínkami.
Mezi mnoho návrhy lze nalézt stejně tak suchozemská zvířata jak i vodní. Divocí lvi, hroziví tygři, nádherní lední medvědi, žirafy ohromující neobvyklým vzhledem, nádherní barevní papoušci, tropické smrtelně jedovaté žáby, krásné ryby nebo také hvězdice. Jedním slovem, bohatství tvarů, barev a forem. Fototapety zobrazující divy přírody se mohou stát součástí vašeho pokoje, měníc obyčejný interiér na savanu, zoo nebo venkovskou farmu. Nezáleží na tom, jestli máte rádi koně, nebo jste fascinováni krokodýly, v naší nabídce najdete fototapety, které splní vaše očekávání a ukazující nádherné zvířata v jejich přirozeném prostředí, v plné kráse, taková, jaká ve skutečnosti jsou - krásná, hrdá, jedinečná, úžasná. Vytvořte ve svém pokoji neobvyklé a skvělé klima.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz