Fototapety zvířata

Zvířecí svět je velmi fascinující, do značné míry poznaným a zajímavým prvkem naší existence na této planetě. Je nedílnou součástí plně integrovanou s našim životem. Tento bohatý ekosystém plný rozmanitostí těší a inspiruje. Divoká zvířata Afriky, obyvatelé zamrzlé Arktidy nebo budící strach zvířata žijící v tropech jsou předmětem zájmu zároveň vědců jak i obyčejných obyvatel Země. Jejich životní styl, podmínky páření, výchova potomstva a způsoby získávání potravy zvěčněné na fotografiích, které se pak stávají inspirací pro dekorace. Fototapety zvířat ideálním způsobem odrážejí přirozené podmínky života těchto tvorů, zavádějíc zároveň prvek blízkosti přírody a přibližujíc její divoký charakter.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace zvířata s fototapety

Nepasující procházka

Pro milovníky minimalistického stylu a monochromatického prostoru, navrhujeme fototapetu s...

Kam tak pádí

To nevidíme, není to v záběru, ale pokud je umístíme na stěně v obývacím pokoji, můžeme si...

V síle vytvořené přírodou

Zvířata v sobě skrývají neskutečnou sílu. Nemohou být jednoznačně posuzováni, pouze v jednom...

Norské paroží

Skandinávský styl pasuje do interiérů mnoho let. Jemné barvy a zajímavý design přenáší naše...
Zveme vás na fascinující cestu stezkami, nádherné fauny. Hlavním lákadlem plánované cesty bude nekrvavé lov - ne se zbraněmi, ale s fotoaparátem v ruce. Během zkoumání nedotčených koutů zeměkoule se vydáme na bláznivou rally po horké poušti, objevíme všechna tajemství Amazonie, ponoříme do nejhlubších oceánů, budeme čelit věčnému ledu, postavíme se tváří v tvář s nebezpečnými predátory a vydáme se na pronásledování řehtajících mustangů. Suvenýr z této cesty budou fotografie - zadržující v sobě krásu přírody, soustředící se na kráse potkaných zvířat, perfektně plnící roli neobvyklé fototapety na stěnu, která učiní že se domácí interiér v mžiku naplní magickými vzpomínkami.

Nejnovější inspirace s fototapety zvířata

Velký krasavec skotačí kolem

Milujeme domácí mazlíčky, zejména ty malé. Pro příznivce takových zvířecích drobečků máme...

Paví oko, paví pohled

Okouzlující příroda má ve své výzdobě krásné a neobvyklé tvory. Pokud sníte o tom, aby každý...
Mezi mnoho návrhy lze nalézt stejně tak suchozemská zvířata jak i vodní. Divocí lvi, hroziví tygři, nádherní lední medvědi, žirafy ohromující neobvyklým vzhledem, nádherní barevní papoušci, tropické smrtelně jedovaté žáby, krásné ryby nebo také hvězdice. Jedním slovem, bohatství tvarů, barev a forem. Fototapety zobrazující divy přírody se mohou stát součástí vašeho pokoje, měníc obyčejný interiér na savanu, zoo nebo venkovskou farmu. Nezáleží na tom, jestli máte rádi koně, nebo jste fascinováni krokodýly, v naší nabídce najdete fototapety, které splní vaše očekávání a ukazující nádherné zvířata v jejich přirozeném prostředí, v plné kráse, taková, jaká ve skutečnosti jsou - krásná, hrdá, jedinečná, úžasná. Vytvořte ve svém pokoji neobvyklé a skvělé klima.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.