Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Drawn Sketch

Zručný umělec nepotřebuje plnou paletu barev a sadu profesionálních štětců k tomu, aby na papíře zaprezentovat vše co v jeho duši hraje. Talentovanému kreslíři vystačí jen trochu uhlíku, kterým během chvilky lze načrtnout nejkrásnější, i ty nejsložitější emoce. Skice se vracejí - propagují je prestižní galerie a unesení dekoratéři odpovědní za aranžace našich interiérů. Nemůžeme zůstat lhostejní k tomuto trendu, proto představujeme a doporučujeme galerii originálních fototapet uměleckého ražení. Drawn Sketch je pokladnicí nápadů obsahující originální, rýsované uhlíkovou linkou vzory. Laděné v černé a bílé nebo doplněné barevnými skvrnami výkresy jsou jako malá umělecká díla, která nemilosrdně kradou naše srdce a nejspíš se zabydlí na našich stěnách.
Romantické, dívčí nebo svůdné - ideální pro ložnici ženy nebo intimní budoár. Fantasijní, poněkud abstraktní nebo vysoce tematické a konceptuální - ideální pro fanouška skiců a milovníka umělecké vášně a talentu vyjádřeného pomocí linie.
Fototapety Drawn Sketch jsou našim soukromým úsměvem směrem k lidem, jež v dětství propadly kouzlu komiksů nebo oblepovali stěny pokojů vlastnoručně malovanými obrazy a grafikami . V představené galerii mícháme retro skicy s moderním designem a společným jmenovatelem všech návrhů je technická dokonalost a bez nadsázky, intencionální jednoduchost, která se stává jedinečným nástrojem pro symbolické vyjádření nejhlubších a i těch nejsložitějších emocí.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz