Fototapety Drawn Sketch

Zručný umělec nepotřebuje plnou paletu barev a sadu profesionálních štětců k tomu, aby na papíře zaprezentovat vše co v jeho duši hraje. Talentovanému kreslíři vystačí jen trochu uhlíku, kterým během chvilky lze načrtnout nejkrásnější, i ty nejsložitější emoce. Skice se vracejí - propagují je prestižní galerie a unesení dekoratéři odpovědní za aranžace našich interiérů. Nemůžeme zůstat lhostejní k tomuto trendu, proto představujeme a doporučujeme galerii originálních fototapet uměleckého ražení. Drawn Sketch je pokladnicí nápadů obsahující originální, rýsované uhlíkovou linkou vzory. Laděné v černé a bílé nebo doplněné barevnými skvrnami výkresy jsou jako malá umělecká díla, která nemilosrdně kradou naše srdce a nejspíš se zabydlí na našich stěnách.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Drawn Sketch s fototapety

Obrázek z prázdnin

Tak malebné místa v městech můžete najít jedině na prázdninách ve středomořských městech a...

Minimalismus velkoměst načrtnutý uhlím

Pokud hledáte dekoraci, která plně podtrhne minimalismus vašeho interiéru, je to ta nejlepší...

Stylový výstřel

Černobílé dekorativní prvky dokáží proměnit i všední a nudný prostor ve stylový interiér. To se...

V souladu s přírodou - Procházky lesem

Každý okamžik je výjimečný. Dokonalost, které si přejeme dosáhnout, se stává něčím víc než jen...
Romantické, dívčí nebo svůdné - ideální pro ložnici ženy nebo intimní budoár. Fantasijní, poněkud abstraktní nebo vysoce tematické a konceptuální - ideální pro fanouška skiců a milovníka umělecké vášně a talentu vyjádřeného pomocí linie.
Fototapety Drawn Sketch jsou našim soukromým úsměvem směrem k lidem, jež v dětství propadly kouzlu komiksů nebo oblepovali stěny pokojů vlastnoručně malovanými obrazy a grafikami . V představené galerii mícháme retro skicy s moderním designem a společným jmenovatelem všech návrhů je technická dokonalost a bez nadsázky, intencionální jednoduchost, která se stává jedinečným nástrojem pro symbolické vyjádření nejhlubších a i těch nejsložitějších emocí.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.