Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Schody

Majestátně se pnoucí vzhůru nebo vedoucí kroky dolů. Složitě zakroucené, zachycené ze zajímavé perspektivy, malované sépií, černou a bílou nebo tisícem barev.Vedoucí do tajemných tunelů, dělící modernistické mrakodrapy na sekce, směřující na scénu antického divadla a do útrob romantické italské kavárny. A v našem návrhářském provedení - stanovící objekt a předmět originální nástěnné výzdoby, čili moderní fofotapety. V architektuře - schody jsou nejen utilitárním prvkem, ale rovněž aranžací, výsledkem těžké práce odborníků perfektně zvýrazňující charakter budovy a popisující styl panující v interiéru?. Při výzdobě, zachycené na fototapetách stupně rovněž plní (alespoň) dvojí roli.
Plochy zobrazující rustikální stupně dokonale pasují v interiérech klasických, a znázorněné ve formě fototapety fotografie schodišť vysokých mrakodrapů - v aranžacích chladných, klidných, profesionálních a v záměrně minimalistických. Fototapety schody představují inspirující, krásně souznějící s každým stylem doplňky a dekorace, které - použité správným způsobem - příznivě ovlivňují vnímání a ergonomii kanceláří, ložnic a obývacích pokojů. Vysoké, zachycené z žabí perspektivy nebo vedoucí dolů, vyfotografované z perspektivy ptáka schody otevírají interiér a dodávají mu tolik žádané prostornosti. Fototapety z naší galerie – fungující na zásadách optické iluze - zvýší metráž a jako mávnutím kouzelného proutku přesunou stěny o několik desítek centimetrů.
Působivé - scénické, umělecké, ukazující krásu konstrukcí a obklopující je okolí - a efektivní zároveň. Fototapety schody zvětší a otevřou interiér, a současně do něj přinášejí požadovanou atmosféru. Díky rozmanitosti prezentovaných v naší galerii ploch a široké funkčnosti navržených dodatků, jsou fototapety schody výzdobou, která perfektně pasuje do každého dekoračního stylu. Vyrobeny s použitím nejkvalitnějších technik a z kvalitních materiálů mohou být použity dokonce i v místech vystavených intenzivnímu působení vodní páry, tepla nebo slunečních paprsků. Použité v temných chodbách, úzkých kuchyních nebo stísněných kancelářích - přinášejí do interiéru silnou dávku svobody a budou těšit oko na opravdu dlouhou dobu.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz