Fototapety Schody

Majestátně se pnoucí vzhůru nebo vedoucí kroky dolů. Složitě zakroucené, zachycené ze zajímavé perspektivy, malované sépií, černou a bílou nebo tisícem barev.Vedoucí do tajemných tunelů, dělící modernistické mrakodrapy na sekce, směřující na scénu antického divadla a do útrob romantické italské kavárny. A v našem návrhářském provedení - stanovící objekt a předmět originální nástěnné výzdoby, čili moderní fofotapety. V architektuře - schody jsou nejen utilitárním prvkem, ale rovněž aranžací, výsledkem těžké práce odborníků perfektně zvýrazňující charakter budovy a popisující styl panující v interiéru?. Při výzdobě, zachycené na fototapetách stupně rovněž plní (alespoň) dvojí roli.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Schody s fototapety

Dubová historie

Obyvatelé starých domů dobře znají zvuk skřípajících schodů. Šlápnutí na ně se stává součástí...

Schody ve Tvém snu

Fototapeta díky schodišti získává neuvěřitelnou dinamiku. Vizualizace zvětšuje interiér a...

Vír Stupňů

Pastelové barvy zobrazené na fototapetě, zvýrazněné paprsky světla, zdůrazněné na hlavní stěně...

Dekorační svitek

Hrajeme si s percepcí a rozvíjime představivost k nezvyklé zábavě. Spirálové, surové schody -...
Plochy zobrazující rustikální stupně dokonale pasují v interiérech klasických, a znázorněné ve formě fototapety fotografie schodišť vysokých mrakodrapů - v aranžacích chladných, klidných, profesionálních a v záměrně minimalistických. Fototapety schody představují inspirující, krásně souznějící s každým stylem doplňky a dekorace, které - použité správným způsobem - příznivě ovlivňují vnímání a ergonomii kanceláří, ložnic a obývacích pokojů. Vysoké, zachycené z žabí perspektivy nebo vedoucí dolů, vyfotografované z perspektivy ptáka schody otevírají interiér a dodávají mu tolik žádané prostornosti. Fototapety z naší galerie – fungující na zásadách optické iluze - zvýší metráž a jako mávnutím kouzelného proutku přesunou stěny o několik desítek centimetrů.

Nejnovější inspirace s fototapety Schody

Na cestě na vrchol

Tato fototapeta je mimořádně moderní a designová, skvěle se hodí do loftových a industriálních...

Ve spinu neobvyklého světa

Dnes je každý moment odlišný od ostatních - plný jedinečného kouzla a určité svobody....
Působivé - scénické, umělecké, ukazující krásu konstrukcí a obklopující je okolí - a efektivní zároveň. Fototapety schody zvětší a otevřou interiér, a současně do něj přinášejí požadovanou atmosféru. Díky rozmanitosti prezentovaných v naší galerii ploch a široké funkčnosti navržených dodatků, jsou fototapety schody výzdobou, která perfektně pasuje do každého dekoračního stylu. Vyrobeny s použitím nejkvalitnějších technik a z kvalitních materiálů mohou být použity dokonce i v místech vystavených intenzivnímu působení vodní páry, tepla nebo slunečních paprsků. Použité v temných chodbách, úzkých kuchyních nebo stísněných kancelářích - přinášejí do interiéru silnou dávku svobody a budou těšit oko na opravdu dlouhou dobu.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.