Fototapety pro mládež

Fototapety pro mládež - nástěnné dekorace pro mládež, galerie čerstvých inspirací, kalejdoskop tématických a atraktivních pro oči motivů. Graffiti, breakdance, Formule1, komiksy a eztrémníí sporty pro chlapce, módní fototapety ve stylu vintage, retro i popart jak rovněž pohádkoví skřítkové a manga pro děvčata. Představujeme hrst nápadů na to, jak osvěžit pokoj mláděže, dodat mu osobní charkter jak rovněž správně a esteticky vyzvednout záliby a vkus obývajícího jej mládeže. Jako na (nomen omen) tapetě vám nabízíme nejmódnější vzory sezóny a nejžádanější motivy. poznejte naše nápady nebo byužijte naši nabídku ušité na míru fototapety, utvořené podle Vašeho vlastního originálního projektu.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace pro mládež s fototapety

Prázdninové zábavy na pláži

Stíny postav, které si hrají na písečné pláži, možná prožívají jedny z nejlepších momentů ve svém...

Městský prostor z perspektivy

Při procházce po velkých městech s vysokými budovami se cítíme jako malí tvorečci pozorující svět z...

Dospívající umění

Pokoj mládeže nemusí být synonymem nepořádku a skladištěm nepasujícího nábytku a doplňků. Vystačí...

Zóna pro fanoušky

Těm, kteří nezískali lístky na EURO 2012, navrhujeme přenést trochu fotbalové atmosféry......
Být teenagerem je velmi těžké. Čas vzpoury, nezrozumění, hledání vlastní cesty a životního stylu. Jak lépe vyjádřit vlastní city a zájmy než jejich představením všude kolem sebe? Kromě oblečení a chování je to možné rovněž výzdobou pokoje mládeže. Je to jeho svaté místo, oáza klidu a terén na kterém vládne. Abychom splnili očekávání těchto náročných zákazníků, utvořili jsme paletu fototapet určených pro chlapce jak rovněž pro děvčata. Každá individuální osobnost si zde najde kousek sebe a utvoří svůj pokoj snů.

Nejnovější inspirace s fototapety pro mládež

Fototapeta mládežový trend

Pokoj mladého člověka by měl být odrazem jeho zájmů, díky čemu se stane oblíbeným místem k trávení...

Fototapeta domácí graffiti

S námi každý interiér dostává nový výraz a chuť. Nemožné se stává možným. Grafitii na cihlové stěně...
Návrhy pro mladé chlapce to mimo jiné šílená jízda na skate boardu po překážkách města a rampách jak rovněž zimní šílenství na snowboardu. Zajímavé téma pro mladé jsou rovněž graffiti dovolující ukázat vlastní styl, vlastní já. Rovněž takový tanec jakým je hip-hop nebo breakdance dovolují využít kypící energii. Milovníkům motorizace doporučujeme fototapety s motokrosovými závody nebo adrenalinová jízda čtyřkolkou. A pro fanoušky sportu máme v nabídce motivy fotbalové, nebo s košíkouvou. Trochu odlišné záliby mladých děvčat se pro nás rovněž staly inspirací k tvorbě fototapet určených obzvláště artistickým duším. Rovněž zde najdete fototaepty s motivy pouličního tance jak rovněž tance moderního nebo baletu. Inspirujícími návrhy jsou moderní portréty mladých žen s elementy květin, komiksové náčrtky, tapety ve stylu retro Vintage nebo grafiky modern. Dovol svémů dospívajícímu dítěti tvořit vlastní svět a svobodně vyrážet svůj styl.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.