Fototapety stěna

Dokazujeme, že zeď není překážkou, symbolickou a obtížnou pro zpracování linií, která od sebe odděluje místnosti nebo architektonickou bariérou, ale širokým polem návrhářských možností. ! Přesněji řečeno - plátnem, které (s trochou fantazie) může být pokryto antickými reliéfy, orientálními malbami nebo rustikálními deskami. Idylický plot, vícebarevné graffiti, brána historické budovy a precizně provedená konstrukce uložená z suterénových cihel - všechny tyto návrhy proměny normální stěny na tematické obrazy jsme zařadili do kategorie fototapety zdi.Umístěny v sekci fotografie, grafiky a kreativní snímky jsou paletou barev, katalogem motivů, albem různých stylů a tematických skupin, mezi nimiž každý fanoušek návrhářství najde něco pro sebe.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace stěna s fototapety

Kamenná zeď

Již několik let v polském designu dominují kamenné stěny a dřevěné prvky. Máme perfektní řešení pro...

Kamenná stěna

Kameny na této fototapetě jsou uloženy tak, že vypadají jako skalní police. Nejsou stejné velikosti...

Loftová stěna

Sníte o moderní loftu v moderní budově? Módní staré cihly na stěně? Tato fototapeta je pro vás...

Napsáno na mramorové stěně

Každá vize je důležitá, každá inovace je vhodná pro použití v místnosti, kterou máte rádi....
Při použití moderních technologií a použitím materiálů nejvyšší kvality vytváříme fototapety trvalé, vysoce funkční a díky nímž Vás (příhodně pojmenované) zazdí. Naše tématické návrhy efektivně imitují staroegyptské zdi pokrytých hieroglyfy chrámů, fasády předválečných domů, idylické balustrády, zarostlé mechem ploty či cihlové interiéry atmosférických sklepů. Jen pár chvil a interiér ložnice vyplní fotografická boazerie nebo grafická městská nástěnná malba. Bez omítání, sádrování, malování, ukládání desek a rovnání přírodního kamene, ale - pouze - s pomocí dojemně působící zděné fototapety z našeho tematického katalogu nástěnných inspirací.

Nejnovější inspirace s fototapety stěna

Umělecký loft - nejvyšší police v interiérovém designu

Zamysleme se nad tím, co potřebuje interiér loftu, aby byl něčím víc než jen syrovou...

Přirozeně krásné

V poslední době je ve světě interiérového designu jasně viditelná volba toho, co je přirozené....

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.