Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety stěna

Dokazujeme, že zeď není překážkou, symbolickou a obtížnou pro zpracování linií, která od sebe odděluje místnosti nebo architektonickou bariérou, ale širokým polem návrhářských možností. ! Přesněji řečeno - plátnem, které (s trochou fantazie) může být pokryto antickými reliéfy, orientálními malbami nebo rustikálními deskami. Idylický plot, vícebarevné graffiti, brána historické budovy a precizně provedená konstrukce uložená z suterénových cihel - všechny tyto návrhy proměny normální stěny na tematické obrazy jsme zařadili do kategorie fototapety zdi.Umístěny v sekci fotografie, grafiky a kreativní snímky jsou paletou barev, katalogem motivů, albem různých stylů a tematických skupin, mezi nimiž každý fanoušek návrhářství najde něco pro sebe.
Při použití moderních technologií a použitím materiálů nejvyšší kvality vytváříme fototapety trvalé, vysoce funkční a díky nímž Vás (příhodně pojmenované) zazdí. Naše tématické návrhy efektivně imitují staroegyptské zdi pokrytých hieroglyfy chrámů, fasády předválečných domů, idylické balustrády, zarostlé mechem ploty či cihlové interiéry atmosférických sklepů. Jen pár chvil a interiér ložnice vyplní fotografická boazerie nebo grafická městská nástěnná malba. Bez omítání, sádrování, malování, ukládání desek a rovnání přírodního kamene, ale - pouze - s pomocí dojemně působící zděné fototapety z našeho tematického katalogu nástěnných inspirací.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz