Obrazy Picassovy

Představte si svůj obývací pokoj, ložnici nebo kancelář po renovaci. Moderní nábytek, designové doplňky, módní barvy a vzory. Ale něco chybí, neexistuje žádný důraz, který by zdůrazňoval styl a vylepšoval efekt. Tato prázdná stěna požaduje expresivní dekoraci, která upoutá pozornost a vytvoří efekt „wow“. Máme pro vás něco vhodného, ​​Picassovy obrazy, vytištěné na plátně. Jejich modernistický charakter, barvy a tvar detailů jsou ideálními vlastnostmi, které budou dokonale ladit s módním moderním aranžmá. Picassovy obrazy jsou v umění zajímavým fenoménem, ​​protože vyvolávají extrémní pocity - někteří je milují, jiní se jim úplně vyhýbají a považují je za podivné. Chceme však každého přesvědčit, že ne každý musí zkoumat jejich význam. Musíte v nich jen vidět zajímavý dekorativní potenciál, který dokonale zapadá do aktuálního trendu v designu interiérů a vychází z překvapivého designu. Protože obrazy tohoto umělce jsou jistě překvapivé a v interiéru dokážou vynikající vkus toho, kdo je uspořádal.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Picassovy s obrazy

Monochromatický a kubistický

Stále častěji hledáte dekorace, které budou držet krok s novým, vysoce designovým uspořádáním....

Nechte Picassa dívat se ze zdi

Master Picasso byl multi umělec, muž s velmi složitou a zajímavou osobností. Vytvořil a zároveň...

Vyberte si originalitu a charakter

Pablo Picasso byl jedním ze zakladatelů kubismu a mimochodem byl také nesmírně zajímavým umělcem. Jeho bohatá osobnost, umělecká duše a španělský temperament se odrážejí v každém obraze. Rozhodnutím o výzdobě tohoto významu získáte interiér s uměleckou hodnotou, protože Picassovy obrazy jsou plné výrazu, přitahují pozornost a jsou šokovány odvážným poselstvím. Díky tomuto dekorativnímu akcentu je interiér automaticky, atypický a originální.

Monochromatický nebo vícebarevný

Umělec vytvořil mnoho děl, také velkoformátových, nasycených, plných odvážných barev a geometrických tvarů s ostrými hranami. Takový Picassovy obraz na stěně obývacího pokoje nebo firemní kanceláře je vážná věc. Je to dekorace nejvyššího stupně v uměleckém designu. Picasso byl ale také známý svou ležérně provedenou grafikou, kterou lze dodnes najít na různých místech po celém světě. Obvykle se jedná o obrazy vyrobené pouze s použitím černých čar, které také vypadají krásně jako otisky na plátně.

Picassovy obrazy jsou jedinečnou výzdobou

Je možné, že při pohledu na naše Picassovy obrazy zvažujete výběr jednoho z nich. Ale pak existují pochybnosti, že to na vaší zdi bude vypadat divně. Chápeme, že je tu spousta umělecké smělosti, odvážných barev a detailů lidského těla. Ale pamatujte, toto je umění s velkým „S“ a tak k němu musíte přistupovat. S odvahou a velkým porozuměním. Zkuste tedy prolomit svou dekorativní plachost a objednejte si jeden z tištěných obrazů Picassa.

Dekorace se stejným významem jako obrazy Pabla Picassa vyžaduje odpovídající prostředí. A nemluvíme o rámu, i když někdy stojí za to přemýšlet. Mluvím o celém uspořádání a především o bezprostředním okolí obrazu. Pořadí interiérové ​​dekorace samozřejmě určuje každý, ale doporučujeme vám nejprve si vybrat obraz z naší kolekce. Při pohledu na něj jistě najdete inspiraci pro výběr barvy vitríny a pro výběr nábytku, který bude stát na jejím pozadí. Je to důležité pro vytvoření soudržného a efektivního uspořádání.

Obrazy Picassa by měly být zobrazeny na zdi namalované barvou odkazující na barvy použité mistrem, protože dokonale zdůrazňuje hodnotu dekorace. Nezapomeňte také na další osvětlení, které večer efekt výrazně zvýší. Je také velmi důležité upravit velikost obrazu v poměru k rozměrům interiéru, zejména v případech, kdy se dílo skládá z velkých, výrazných detailů. V našem průvodci výběrem najdete mnoho variant velikostí, které vám určitě usnadní práci.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.