Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety trojrozměrné 3D

Námi připravené fototapety 3D jsou návrhy vícefunkčními a jsou schopny čelit všem očekáváním a vkusu. S pomocí našich tématických katalogů, naleznete bez problému odpovídající tapetu do dětského pokoje, obýváku, ložnice nebo kuchyně. V každé z těchto místností - moderní fototapeta 3D bude ideálně pasovat, přitahuje zrak a působí blahodárně na prostor místnosti. Fototapety trojrozměrné jsou rovněž moderním způsobem na optické zvětšení rozměru bytu pomocí nástěnných dekorací. Obrazy které dodají pocit hloubky, výjimečným způsobem dodávají pocit nekonečného prostoru. Přesvědčte se jak se zvětší Váš byt kdy použijete trojrozměrnou fototapetu.
Především jsou úžasně mnoharozměrné. Doslova i obrazně! Na jedné straně, nabízené v naší galerii 3D fototapety sklání představivost k tvrdé práci, zaskakují koncepcionalismem a přakvapují pověstí zapsanou v každém kousku, mnohobarevných mozaikách, grafických pásech nebo skvrnách. Na straně druhé pro změnu - úchvatná hloubka, která způsobí, že představené na našich tapetách snímky vychází ze svých rámů, a naopak vtahují nás do svého světa. Fototapety 3D byly ve většině případů navrženy s použitím moderních grafických technik. v dodatku, kromě modernistických fraktálů či technických kompozicí, v této tématické galerii našli místo šikovné fotografické záběry, zachycující trojrozměrovost pravdivých konstrukcí.
Módní doplňky, krásné dekorace a zaskakující, sklánějící k reflexi umělecká díla v jednom. Jednak na vizuální kráse nebo designerském použití se nekončí spis předností našich fototapet. Trojrozměrové tapety - mimo to, že úžasně zvýrazňují moderní, konceptuální či snad až úspornou výzdobu místností - zábavně vplývají na její ergonomii. Spirály, síťky, grafické šachovnice, kalejdoskopické mozajky nebo grafické pásy využité v „složité” místnosti, umístěné na „neustavitelné” stěně, v tmavé kuchyni nebo podélném, svým tvarem připomínajícím kancelářské chodby pokoji, zvětší opticky jeho rozměry a způsobí, že takto navržená místnost se stane mnohem prostornější, příznivé, absolutně neklaustrofobní.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz