Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Pokoj chlapce

Malí chlapci jsou velmi zvědaví a zajímá je vše, co je obklopuje. Milují všechny druhy strojů, dopravních prostředků, strojů a všechno co mohou rozšroubovat do posledního šroubku a poté dát dohromady. Znajíc vkus mladých badatelů a jejich nesmírnou touhu poznávat, vytvořili jsme tapety věnováné právě nim. Díky našim návrhům se dětský pokoj může změnit v hornaté oblasti ideální pro šílenství na motokárách, s možností skoků, skluzů a další extrémních kousků. A pro milovníky klidné jízdy, máme fototapety důstojných lokomotivy s vagóny, jež ukáží vašemu dítěti jak vypadá práce při přepravě nákladů a osob, a vezmou děti na prohlídku nádherného okolí.
Pestré barvy, usmívající se postavy a nejvyšší kvalita zpracování způsobí, že fototapeta změní pokoj k nepoznání, stávajíc se zároveň inspirací k vytvoření jedinečné výzdoby interiéru. Vnese veselou a vřelou atmosféru, díky čemu se vaše dítě bude cítit bezpečně a pohodlně ve svém pokoji. Umožní Vám vytvořit oázu, místo, kde se můžete těšit stejně jako uronit slzu. Způsobí, že si váš syn zamiluje svůj pokoj a bude se rád vracet aby prožil další velké dobrodružství svého dětství. Fototapety mají zároveň hodnoty vizuální jak rovněž didaktické. Dovolují poznat okolní svět ukazujíc jeho různé aspekty a přibližujíc už od nejmladších let mechanismus práce a fungování nejbližšího okolí.
Naše nabídka zahrnuje také fototapety s hasičskými a policejními auty, mega rychlé auta nebo plující přes oceány osobní lodě. Můžete se s námi vydat na výlet letadlem nebo na veselou jízdu školním autobusem. Noví přátelé vám odhalí nejkrásnější kouty světa a pozvou Vás na velké dobrodružství, které si budete pamatovat po celý život. Šílené expedice, nebezpečné mise a speciální úkoly jsou největší zábavou pro chlapce, kteří nemohou nečinně sedět doma. Vypravte se s kolegy na nádhernou výpravu na závodní okruh, na jezero nebo na přistávací dráhu. Jsou tisíce možností a miliony tajemství, které můžete objevovat a zároveň trávit příjemné chvíle na hrách, a učit se tak zajímavé a neobvyklé věci.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz