Fototapety Pokoj chlapce

Malí chlapci jsou velmi zvědaví a zajímá je vše, co je obklopuje. Milují všechny druhy strojů, dopravních prostředků, strojů a všechno co mohou rozšroubovat do posledního šroubku a poté dát dohromady. Znajíc vkus mladých badatelů a jejich nesmírnou touhu poznávat, vytvořili jsme tapety věnováné právě nim. Díky našim návrhům se dětský pokoj může změnit v hornaté oblasti ideální pro šílenství na motokárách, s možností skoků, skluzů a další extrémních kousků. A pro milovníky klidné jízdy, máme fototapety důstojných lokomotivy s vagóny, jež ukáží vašemu dítěti jak vypadá práce při přepravě nákladů a osob, a vezmou děti na prohlídku nádherného okolí.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Pokoj chlapce s fototapety

Formy v chaosu

Nástěnná skládanka zamčená v rámci fototapety do pokoje chlapce. Originální tapeta, jejiž...

Fotbalová hvězda

Který z mužů, když byl malým chlapcem nesnil o tom aby se stát na okamžik fotbalovou hvězdou?...

Procházky ve vzduchu

Pokud hledáte originální design pro pokoj vašeho dítěte, fototapeta s balónky vznášejícími se...

Lekce architektury

Fototapeta s architektonickým motivem je vhodná do pokoje dítěte v každém věku. Přiblíží mu...
Pestré barvy, usmívající se postavy a nejvyšší kvalita zpracování způsobí, že fototapeta změní pokoj k nepoznání, stávajíc se zároveň inspirací k vytvoření jedinečné výzdoby interiéru. Vnese veselou a vřelou atmosféru, díky čemu se vaše dítě bude cítit bezpečně a pohodlně ve svém pokoji. Umožní Vám vytvořit oázu, místo, kde se můžete těšit stejně jako uronit slzu. Způsobí, že si váš syn zamiluje svůj pokoj a bude se rád vracet aby prožil další velké dobrodružství svého dětství. Fototapety mají zároveň hodnoty vizuální jak rovněž didaktické. Dovolují poznat okolní svět ukazujíc jeho různé aspekty a přibližujíc už od nejmladších let mechanismus práce a fungování nejbližšího okolí.

Nejnovější inspirace s fototapety Pokoj chlapce

Zábava s dinosaury

Dnes jsou v módě nástěnné dekorace do dětských pokojů plné pastelových, náladově šedých a...

Být příznivcem - vážná věc

Každý, kdo alespoň část svého života podřídil sportu, ví, že to není nejjednodušší věc v...
Naše nabídka zahrnuje také fototapety s hasičskými a policejními auty, mega rychlé auta nebo plující přes oceány osobní lodě. Můžete se s námi vydat na výlet letadlem nebo na veselou jízdu školním autobusem. Noví přátelé vám odhalí nejkrásnější kouty světa a pozvou Vás na velké dobrodružství, které si budete pamatovat po celý život. Šílené expedice, nebezpečné mise a speciální úkoly jsou největší zábavou pro chlapce, kteří nemohou nečinně sedět doma. Vypravte se s kolegy na nádhernou výpravu na závodní okruh, na jezero nebo na přistávací dráhu. Jsou tisíce možností a miliony tajemství, které můžete objevovat a zároveň trávit příjemné chvíle na hrách, a učit se tak zajímavé a neobvyklé věci.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.