Fototapety Průmyslové

Průmyslové fototapety nejen pro loft - Trendy interiérového designu převládající v posledních letech jasně ukázaly, že jsme bezpečná katalogová uspořádání nahradili experimentováním se vzhledem našich interiérů. Populární jsou zcela překvapivé dekorativní prvky. Abychom drželi krok s vašimi požadavky, vytvořili jsme průmyslové fototapety, které dokonale ladí s stylem loft a jakýmkoli jiným inovativním uspořádáním. Perfektní dekorace pro firmu - průmyslová fototapeta - Firma, která chce ukázat expanzi na trhu a dynamický rozvoj, zabývá se výrobou, inovacemi nebo technickými službami, musí dbát na svou image. Sídlo musí mít výrazný charakter a výzdoba musí jasně naznačovat směr vývoje. Nic se do této atmosféry nehodí lépe než naše vizionářské průmyslové fototapety.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Průmyslové s fototapety

Síla klidu

Minimalistické interiéry potřebují jednoduché nástěnné dekorace, které zaujmou svým vzhledem....

Být na levém břehu řeky

Každodenní život vytváří neuvěřitelné příběhy, které se rády vracejí v kruhu. Každý okamžik,...

Výpravy směrem k kovu

Atmosféry a půvabu interiéru lze dosáhnout pomocí doplňků. Pokud máte pocit, že i přes více...

Minimalismus nade vše

Milovníky minimalistických forem jistě potěší tato neobvyklá nástěnná dekorace. Zde je...

Průmyslové fototapety v barvě nebo černobíle

Povaha a styl průmyslových fototapet je technická, ekonomická a někdy dokonce surová. To jsou však výhody, které tuto kategorii odlišují od ostatních nástěnných dekorací a dodávají jim originální charakter. Můžete jít také o krok dál a vybraný design zbavit barvy. Každá fototapeta v této kategorii může být převedena do černobílé verze. Možná bude tato verze lépe vyhovovat vašemu profilu?

Moderní aranžmá s moderními průmyslovými fototapetami

Není pochyb o tom, že průmyslové fototapety zapadají spíše do moderních interiérů. Mohou být použity v postindustrialnych loftech nebo interiérech upravených pro takový prostor. Průmyslové fototapety lze použít také v moderním pokoji se šetrnou nebo velmi designérskou atmosférou. Bude to pak dekorativní spona, která spojí všechny detaily aranžmá dohromady.

Nejnovější inspirace s fototapety Průmyslové

Most směrem ke slunci

Industriální styl se stal velmi módním, a proto se v tomto klimatu stále hledá inspirace pro...

Klimatické ulice New Yorku

Všichni fanoušci New Yorku a jeho jedinečné atmosféry by se měli rozhodnout pro koupi této...

Světelné vzpomínky

Velmi moderní, neobvyklá a dokonale se hodící do industriálních, minimalistických prostor, kde...

Na střechách velkých hal

Práce nás posiluje, zvyšuje naši odolnost a organizovanost. Pokud chcete svůj domov vyzdobit...

Pohled vzhůru

Jedinečné interiéry si zaslouží jedinečné dekorace. Pokud chcete očarovat místnost tím, že v ní...

V industriálním kouzlu mostů

Pokud chcete, aby se interiér vašeho domova proměnil ve svět plný industriálního kouzla,...

Uloženo v kovové krabičce

Pokud chcete, aby interiér vašich čtyř stěn začal vykazovat industriální kouzlo a nevšední půvab,

V dobře fungujících ozubených kolečkách

Pokud nedokážeme zjistit, zda stroj funguje správně, nepoznáme, kdy se v něm něco začne...

Průmyslová fototapeta, která prodlouží vaši chodbu

V kategorii průmyslové fototapety najdete mimo jiné zajímavé záběry moderních tunelů a chodeb. Mají protáhlou perspektivu a často zajímavou asymetrii. Jedná se o velmi efektivní dekorativní detaily, ale také mají potenciál opticky rozšířit interiér. Umístěte vybraný design na konec chodby nebo jiné úzké místnosti a zjistěte, jak silná bude iluze vytvořená v tomto interiéru. Účinek dodatečného přechodu lze vylepšit bodovým světlem a malými kusy nábytku, které maskují klouby.

Trubky, šrouby a ozubená kola, tj. průmyslová fototapeta do obývacího pokoje - Pokud hledáte originální a nepostřehnutelnou výzdobu vašeho obývacího pokoje, podívejte se na naši kategorii průmyslových fototapet. Najdete zde umělecké a velmi efektivní záběry strojů, zařízení městské infrastruktury a zajímavé grafické záběry umělecky uspořádaných šroubů a ozubených koleček. Uvidíte, že detaily, které vnímáme pouze z hlediska užitku, mají často tak velký estetický potenciál, že mohou úspěšně vyzdobit hlavní stěnu obývacího pokoje nebo jiných reprezentativních interiérů. Vystavte vybranou výzdobu na betonovou nebo bílou zeď, postarejte se o zajímavý odkaz v podobě kovových drobností a vznikne jedinečné aranžmá.

Ukázat svou osobnost s průmyslovou fototapetou - Fototapeta je samozřejmě ozdobným detailem, ale měla by také odpovídat vaší osobnosti, koníčku nebo profesi. Pokud provozujete firmu zabývající se technickými problémy, průmyslová fototapeta bude dokonale odpovídat vaší kanceláři. Pokud provozujete firmu, která se zabývá technickými tématy, bude pro vaši kancelář ideální průmyslová fototapeta. Pokud jste studentem jedné z technických fakult a předmět vás velmi zajímá, vyzdobte si pokoj fototapetou plnou kovových dílů uspořádaných do abstraktního vzoru nebo s působivým kovovým mostem. Průmyslové fototapety odrážejí charakter nájemce, který má technické zájmy, a zároveň je módní a okouzlující.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.