Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Sépie

Romantismus doprovází mnoho životních situací. Setkání milenců, teplým gestům blízkých nebo procházkám po pláži při západu slunce. Pouhá myšlenka naplňuje naše srdce teplem postupně proplouvajícím celým tělem. Jak lze získat tuto úžasnou atmosféru? Takový efekt mohou dát interiéru fototapety z kategorie sépie.Jedinečné kouzlo a hloubka výrazu z nich činí návrhy, které nadchnou i ty největší skeptiky. Ať už fototapeta zobrazuje postavy, zvířata či též staré nebo nové objekty, památky nebo moderní architektonická díla, použitý efekt sépie učiní z obyčejných fotografií mimořádná umělecká díla, chytající za srdce. Fototapety jsou neobvyklé, esteticky vyrobené a velmi odolné, takže je budete obdivovat po dlouhou dobu.
Krásná, monumentální Eiffelova věž v paprscích vycházejícího slunce, obrovská metropole obklopena divočinou, benátské kanály nebo londýnské ulice, se díky sépiovému efektu stávají stylovými fototapetami hodnými velkých obývacích pokojů.Prvky vykonané v intenzivních barvách jak například červená růže, londýnské autobusy a nebo žluté listy rovněž dodají zvláštní smysl fototapetě. Jemné, tlumené barvy a unikátní styl způsobí, že fototapety promění obyčejný, nudný interiér na místnost plnou klimatu, vyplněnou teplem a pozitivní energií.Historické mosty, stará vozidla, skalky nebo nádherné květy způsobí, že interiér dostane nádherný výraz a stane se oázou klidu, která budou uklidňovat unavenou duši i tělo.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz