Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety neony

Hra světel a laserů, živé barvy a nejrůznějších tvary a vzory. Tak se prezentují fototapety neony jaké jsme připravili speciálně pro ty, kteří si cení moderní uspořádání, stejně jako barevné a abstraktní vzory. Mezi těmito fototapetami jistě každý najde něco pro sebe. Máme zde jednotlivé barvy, stejně jako směsice barev měnící se v různých odstínech. Každá fototapeta neony je připravena takovým způsobem aby se odlišovala od ostatních. Proto také pokaždé vzniká unikátní dekorace vypadající jako hra různých světel. To však neznamená, že pouze typicky abstraktní vzory lze nalézt v této kategorii. Především pro milovníky tradičnějších aranžací jsme připravili fototapety zobrazujících známé objekty nebo zvířata. Nicméně vše je prezentováno neonovým způsobem, živé zářící barvy.
Volně hozený do prostoru paprsek světla, jež má v každé části jinou barvu. Samozřejmě mení se v novou barvu velmi hladce. Několik pramenů světla v různých nebo stejných směrech a barvách . Většina z nich tvoří abstraktní vzory, které vypadají jako by se ukládaly teprve v prostoru. Nicméně, v tom všem můžeme najít neonové postavy nebo rostliny, a dokonce i zvířata. I když vše je jen obrysem, náznakem. Jedním slovem, máme v takové situaci tvar znázorněný velmi barevným světlem. Dalším typem fototapety neon, jakou jsme připravili jsou nápisy. Několik fototapet zobrazujících svítící slova. Bez ohledu na to, jaký pohled si zvolíte v této kategorii všechny nepochybně budou nejen barevné, ale budou rovněž působit dojmem, že opravdu svítí. Dají záři, která bude viditelná na každé nástěnné dekoraci v této kategorii.
Všechny tapety neon jsme vyrobili z vysoce kvalitních materiálů. Díky nejlepším barvám a moderní technologii máme dojem, jako by dekorace byly opravdu neonové a svítily. Proto pomocí našich fototapet můžete získat velmi zajímavou a originální výzdobu místnosti. Mezi mnoha vzory můžete najít konkrétní tvary a nápisy jak rovněž vzory plné abstrakce. Na jedněch fototapetách jsou neony tvořeny z jednoho druhu světla, pomocí barvy a na druhé straně máme hru barev v různých odstínech. Jsme přesvědčeni, že taková rozmanitost nástěnných dekorací je schopna zaspokojit i ty nejnáročnější chutě. Existuje také možnost přizpůsobení velikosti nebo úrovně dekorace vzhledem k určité stěně. Záleží nám rovněž na tom, aby naše fototapety neony vypadaly co nejlépe v každém interiéru.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz