Obrazy Olejomalby

Olejomalba - na jedné straně - vyžaduje mimořádnou zručnost a oddanost, a na druhé straně - otevírá nadšenému umělci širokou škálu možností. Snímky vytvořené klasickou technikou nebo alla prima okouzlí hloubkou barev, textur a jedinečnými efekty. Prolínání barev, mat, lesk a průsvitnost v kombinaci s malířským nadáním tvoří fenomenální portréty, krajiny, akty, žánrové scény a abstraktní fantazie - až prosí o to, aby byly vystaveny v domácí galerii. Pohledné, tradiční olejomalby nikdy nevyjdou z módy. Proto jsme v naší speciální, vyhrazené amatérské malbě s velkým "M" části, umístili kaleidoskop návrhů, které spojují klasickou krásu těžkých tahů štětcem s moderní technologií.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Olejomalby s obrazy

Řeka žlutých taxíků

Každý, kdo chce, aby se interiér jeho domu nebo bytu nepochopitelně změnil, by se měl s touto...

V barevné a magické zahradě

Když zavřeme oči, můžeme se přenést na místa, o kterých obvykle jen sníme - ale není to vždy...
Představené v této kategorii natištěné na plátně olejomalby nejsou ničím horší od svých tradičních protějšků. Vyznačují se mimořádnnou krásou, mocnou sytostí barev, provedením a mimořádnou elegancí. Nicméně, na rozdíl od klasického obrazu naše návrhy nevyžadují komplexní péče a údržby pomocí konzervačních látek, díky čemu mohou být zařazeny mezi výzdobu funkční, odolnou proti zničení a dlouhověkou. Mezi návrhy lze nalézt zároveň klasické krajiny, portréty a inspirované stylem největších mistrů záběry zátiší jak rovněž moderní kompozice. Od impresionismu přes expresionismus k modernismu - olejomalby s moderním nádechem jsou nejkrásnější pobídkou k tomu, aby domácí obývací pokoj proměnit v soukromou galerii!

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.