Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy Olejomalby

Olejomalba - na jedné straně - vyžaduje mimořádnou zručnost a oddanost, a na druhé straně - otevírá nadšenému umělci širokou škálu možností. Snímky vytvořené klasickou technikou nebo alla prima okouzlí hloubkou barev, textur a jedinečnými efekty. Prolínání barev, mat, lesk a průsvitnost v kombinaci s malířským nadáním tvoří fenomenální portréty, krajiny, akty, žánrové scény a abstraktní fantazie - až prosí o to, aby byly vystaveny v domácí galerii. Pohledné, tradiční olejomalby nikdy nevyjdou z módy. Proto jsme v naší speciální, vyhrazené amatérské malbě s velkým "M" části, umístili kaleidoskop návrhů, které spojují klasickou krásu těžkých tahů štětcem s moderní technologií.
Představené v této kategorii natištěné na plátně olejomalby nejsou ničím horší od svých tradičních protějšků. Vyznačují se mimořádnnou krásou, mocnou sytostí barev, provedením a mimořádnou elegancí. Nicméně, na rozdíl od klasického obrazu naše návrhy nevyžadují komplexní péče a údržby pomocí konzervačních látek, díky čemu mohou být zařazeny mezi výzdobu funkční, odolnou proti zničení a dlouhověkou. Mezi návrhy lze nalézt zároveň klasické krajiny, portréty a inspirované stylem největších mistrů záběry zátiší jak rovněž moderní kompozice. Od impresionismu přes expresionismus k modernismu - olejomalby s moderním nádechem jsou nejkrásnější pobídkou k tomu, aby domácí obývací pokoj proměnit v soukromou galerii!
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz