Fototapety hory

Hory se liší od ostatních míst na světě tím, že jsou v každém ročním období, bez ohledu na počasí krásné. Proto se můžete vybrat na výlet do hor, kdykoli máte chuť, a odpovídající přípravu. Samozřejmě každý si může vychutnávat pohled z takové perspektivy, jaká je pro něj nejvhodnější. Nicméně, pokud máte rádi vše, co je spojeno s horami, ale i přes to, nemůžete mezi nimi zůstat neustále, můžete vždy využít fototapety hory. Díky nim se můžeme vždy cítit, jako bychom tam byli ve skutečnosti. Stačí jen vybrat stěnu v domácnosti, na které fototapeta s výhledem na hory bude umístěna. Nejlépe bude pokud celý pohled nebude nic překrývat, tak abychom si jej mohli vychutnat v plné kráse. Jednak každý má trochu jiné možnosti, pokud jde o aranžace a povrchy místností.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace hory s fototapety

Horský západ slunce

Pěkné a živé barvy přímo na nebi při západu slunce. Ideálně osvětlené horské výšiny, zvýrazněné...

V horském, lesním tichu

Svět je krásný – o tom nemusíme pochybovat, ale ve skutečnosti si to uvědomujete teprve ve chvílích...

Skalnaté vrcholky

Všechny hory nemusí být porostlé rostlinami. Docela zajímavé jsou rovněž ty utvořené z kamenů a skal,

S padající vodou v pozadí

Momenty strávené v soukromí vašeho domova určitě patří k těm nejlepším a nejpříjemnějším, když se...
Na našich fototapetách hory jsou představeny pohoří doslovně ze všech koutů světa. Díky tomu můžete z blízka obdivovat nejen ty nám známé, ale rovněž objevovat nová místa a pohoří. Podle toho, co se vám líbí, můžete si vybrat vzpínačku po sněhem pokrytých vrcholcích, nebo procházku za slunečného letního dne po horských svazích. Všechny tyto a ještě mnohem více možností dávají právě fototapety, na nichž jsou vrcholky hor z různých částí světa. Nelze popřít, že zapadající za hory slunce dodává celému pohledu kouzlo. Vždyť tehdy máme nejen barevné nebe, ale také hory mění svůj vzhled. Proto jsme nemohli odolat takovému výhledu a neumístit je na fototapetách.

Nejnovější inspirace s fototapety hory

Výlet do horských oblastí

Každá chvíle strávená v lůně přírody je jedinečná, plná teplého a radostného postoje k světu - to...

Putování po skalách

Fototapeta s motivem horských kopců je jedinečné řešení pro ty z vás, kteří milují hory, stejně...

Skandinávské krajiny

Fototapeta s dokonalou horskou krajinou může doplnit interiér Vašich čtyř stěn. Nahraďte bílé,...

Zrcadlový povrch horského jezera

Tak krásné a nezapomenutelné pohledy nabízí jedině hory. Nejkrásnější jsou pohledy na krásná jezera...

Výlet do hor

Ve skutečnosti bychom na takový výlet do hor potřebovali správnou výbavy. Použijeme-li však takovou...
Jedním slovem z nás můžete vybrat pro sebe ty nejzajímavější fototapety hory, na kterých jsou vrcholky hor ze všech koutů světa. Proto zde máme mimo jiné pohoří pokryté vegetací, stejně jako skalnatá návrší pokrytá sněhem. Každá hora má jedinečný styl, charakter, velikost a tvar. Přesně to samé platí, pokud jde o naše dekorace na stěnu představující hory a kopce. Díky této rozmanitosti si nejen vyberete takové pohledy na hory, které si myslíte, že jsou nejkrásnější, ale zároveň je přizpůsobíte do aranžace místnosti. Tímto způsobem obohatí kousek krásné přírody výzdobu a umožní Vám se tam kdykoliv přenést. Postačí se podívat na nástěnnou dekoraci, abychom se pocítili jako bychom tam byli.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.