Fototapety námořní Styl

Převaha odstínů modré a bílé, a také barvy jež jsou spojovány s pláží. Právě všechny tyto barvy charakterizují tento styl. Samozřejmě v tomto případě nemohou chybět rovněž prvky spojované obvykle s mořem a námořnictvím. To je důvod, proč se na nástěnných dekoracích ve stylu námořním objevují především mušle a mořští živočichové, stejně jako lana, kotvy, lodě, majáky nebo částí pláže. Tento styl také vyniká nejen barevností, ale především tím, jak je ona znázorněna. Konkrétně jde o to, že nejčastěji jsou bílá s tmavě modrou uloženy v poměrně širokých pásech. To právě tímto způsobem na nástěnných dekoracích byl zdůrazněn styl, a zároveň vytvořeno pozadí pro tyto prvky tvořící námořní styl.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace námořní Styl s fototapety

Velitel námořního prostoru

Jako strážce majáku musíte zajistit bezpečí. Znamení přenášené od pevniny je často prvek, který...

Krásná plachetnice

Dokonalý příklad na to, že je plachtění příjemné nejen během slunečných letních dnů. Vidíme, že je...

Bílé lano

Dokonalý příklad toho, že vystačí jen bílá barva, aby mohla vzniknout zajímavá nástěnná dekorace. V...

Zavěšená kotva

V našem případě je kotva pouze dekoračním prvkem. Je příliš jemná na to aby mohla udržet loď....
Pokud jde o použití tohoto stylu v aranžaci místností je opravdu vhodné použít je v místech, která jsou navržena v podobném stylu. Proto se dekorace na stěnu v námořním stylu nejlépe hodí do místností s modrými, bílými nebo pískovými barvami. Jedním slovem ve všech těch, ve kterých se aranžace vztahuje k moři. Ačkoli ve skutečnosti mezi barvami souhrajícími s nimi také dokonale pasují. Můžeme také vše obohatit jinými akcenty v námořnickém stylu. Avšak pokud jde o nástěnné dekorace máme zde opravdu široký výběr. Co nám dává samozřejmě mnoho možností při tvorbě originálního vybavení konkrétního interiéru. Z mnoha návrhů, jež jsme připravili si zcela jistě každý snadno najde něco pro sebe, co bude pasovat do stylu a vkusu.

Nejnovější inspirace s fototapety námořní Styl

Houpání v oblacích v přímořském letovisku

Moře, písek, pláž a zvuk vody se nám nejčastěji spojují s blaženými a bezstarostnými chvílemi...

Na palubě

Mořská voda třpytící se v lesku slunce a k tomu všemu sněhobílé vlny odrážející se o loď. Nejlépe...
Pokud jde o to, co dekorace na stěnu v námořním stylu představují, máme zde celou škálu možností. Počínaje skromnými dekoracemi, na nichž jsou viditelné pouze barvy souvisejí s tímto stylem až po dekorace bohatě zdobené různými prvky, které charakterizují právě tento styl. Proto zde také máme pláže, lodě na obzoru, majáky, vzory z záchranných kruhů nebo lan na lodi. Můžeme se cítit jako bychom seděli na pláži nebo jako bychom vyrazili plachetnicí na výlet. To vše záleží na tom, jaká dekorace bude zdobit konkrétní stěnu v domu. V tomto případě je nutno rovněž dodat, že naše nástěnné dekorace v námořním stylu byly velmi pečlivě připraveny z nejvyšší kvality materiálů. Díky tomu po mnohá léta, budou v perfektním stavu zdobit místnosti.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.