Fototapety

Na našich stranách představujeme tisíce vzorů - fotografií, grafik a maleb. Všechny obrazy jsou hotovými nápady na fototapety: rozděleny na díly, přesně popsané a dostupné v několika desítkách formátů. Profesionální, vysoce medrní fotografie nebo trochu romantické, zamlžené a speciálně rozmazané, tvořené rukou malíře karjobrazy - představené a nabízené v našem obchodě fototapety v sobě spojují vysokou kvalitu vykonaní, stálý tisk a vysoce nasycené realistické barvy.

Bestsellers - Nejpopulárnější nápady s fototapety

Prostorová krajina

Získejte další metry ve své ložnici díky prostorovým krajinám. Návrh jedinečné fototapety...

Srdce v dřevě

Ideálně rovné bez jakýchkoliv nedokonalostí. Tohle srdce musel vyřezat opravdový artista. I když je...

Koupel u břehu oceánu

Taková koupel vůbec nemusí být nudná a banální. V našem případě je tak trochu z jiné perspektivy....

Prázdniny ve vesmíru

Jak vypadá vesmír živě, se mohou přesvědčit jen vybraní lidé. Proto taková dekorace může stvořit...

Mořské loučení se sluncem

Bláznem je ten, kdo tvrdí, že slunce není kouzelnou hvězdou. Fototapeta s mořským motivem v pozadí...

V původním, včelím domě

Svět se skládá z prvků, které potěší, fascinují, těší a snaží se naplnit každou prázdnotu....

S padající vodou v pozadí

Momenty strávené v soukromí vašeho domova určitě patří k těm nejlepším a nejpříjemnějším, když se...

Iluzivní zvětšení

Nejpopulárnějším způsobem, jak zvětšit pokoje jsou zrcadla. Ale mnohem zajímavější bude fototapeta,...

Tapety jsou dlouholetou a prakticky bezproblémovou ozdobou. Nepotřebují speciální péči ani čištění profesionálními čistícími prostředky. Neblednou vlivem slunečních pramenů, jak rovněž v důsledku silného umělého osvětlení, uchovávají si svoji hodnotu dokonce v velmi vlhkých pokojích, jak rovněž v místnostech naražených na změny teplot. Tyto tapety najdou uplatnění v každém pokoji. Díky bohaté nabídce motivů a vzorů budou rovněž ideálně pasovat do každého designerského stylu. V budoárové, dámské ložnici se budou perfektně vyjímat - například - květinové malířské fototapety, jež ve svých rámech nabízí velmi éterické akty a romantické motivy.

V mužském království pro změnu zadominují fototapety s automobily, nebo grafické tapety - velmi moderní, minimalistické, přitahující pozornost a odehrávající roli hlavní (a často jediné) dekorace pokoje. Tapety s pohádkovými a fantastickými motivy zamění v jedné chvilce dětský pokoj na pohádkové království: plné krásných víl, začarovaných draků nebo všemi dětmi milovaných pohádkových hrdinů. Fototapety s vodorovnými nebo svislými vzory - správně přistřižené, ideálně pasující rozměrem k rozměru stěn - rozšíří nebo prodlouží neforemný pokoj nebo chodbu.

Nejnovější inspirace s fototapety

Přes most jedinečnosti

Monochromatické doplňky jsou plné jemné krásy, i přes těžké barvy, které se zdají být jemné a křehké.

Ve světě divokého bambusu

Naše představivost si s námi může docela hrát – nicméně to, co je v ní, je často spojeno s...

Prostřednictvím krásy a kouzla

Fantastická nástěnná malba s architektonickým motivem bude hit pro malé i velké interiéry. Každý...

Cestou do velkého světa

Co nás obklopuje, může být plné krásy, jakmile to chceme. Neobvyklá fototapeta s motivem domků...

Fototapety 3D – zvětší klaustrofobické místnosti a způsobí, že se stane velmi prostornou scénou jednoho herce:vyjímečné tapety, které využívají celou magii optického ošálení.O tom jak naše fototapety mění místnosti se můžete přesvědčit, navštívite-li naše oddělení inspirací. Předstravujeme zde praktické návrhy - vysoce motivující, stavějící na nejnovějších trendech a dovozující, že - v opravdu zkončené a plně promyšlené aranžaci - stěny nejsou jen doplňkem, ale společným elementem.

Když už máte vybraný odpovídající vzor, je nejvyšší čas na rozhodnutí ohledně odpovídající velikosti finální dekoraceTapety nabízíme v klasických, a přesto - v nejvíce žádaných rozměrech. Ke všemu umožňujeme tisk fototapety na míru: ideálně pasující na Vámi vybranou stěnu, dokonale se komponující s nábytkem a doplňky využitými k dekoraci místnosti. Na zvláštní přání vyrábíme rovněž fototapety v netypických tvarech. Otázky ohledně tapet s individuálními rozměry nebo tvary posílejte e-mailem. Bez ohledu na rozměr tapety - všechny fototapety tiskneme na vysoké kvality, neblednoucí, jednoduchý v údržbě a nestíratelný papír, jež zaručuje, že takto připravená dekorace po dlouhá léta zachová své vyjímečné, milé oku vlastnosti.

Ale to ještě není všechno! Kromě vykonání tapety s využitím námi nabízených fotografií z galerie - nabízíme také tisk fototepety z doručené, Vámi vybrané fotografie. Dekorace může ve svých rámech ukrývat sentimentální prázdninové téma, romantický svatební obraz, portrét milovaného dítěte, nebo oblíbený obraz. Vykonaná na základě Vaší soukromé, nebo Vámi určené fotografie jež nenáleží do naší galerie tapeta bude rovněž - jak všechny naše návrhy - vysoké kvality a velmi trvalá. Její vyjímečná, vysoce individuální výraz ideálně zvýrazní osobní charakter místnosti. Ke všemu, fototapeta z fotografie zaujme rovněž jako dárek - svatební, k výročí nebo k narozeninám.

K objednání fototapety z vlastní fotografie vystačí odeslat na naši e-mailovou adresu předem vybranou fotografii a vybrat rozměr, ve kterém má být dekorace vyrobena. Fotografie zasílejte prosím v nejvyšším možném rozlišení. Díky tomu, fototapeta vykonaná na jejich základě bude výrazná, velmi přirozená a vyjímečně dekorativní. Nabízíme fototapety latexové, fleecové, vinilové, a výhodné fototapety samolepící. Před dokončením objednávky je nezbytné vybrat typ materiálu, ze kterého mají být vykonány tapety. Pokud si nejste jisti výběrem konkrétní fototapety - neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme na všechny vaše otázky a poradíme Vám s výběrem konkrétních detailů Vaší objednávky.Doporučujeme naše fotografické návrhy a inspirující vizualizace. Následujíc trendy staráme se stále aktualizovat galerii umístěnou na stranách demur.cz. Rozvíjejíc jednotlivé galerie soustředíme se - na jednu stranu – na sezónních modních trendech, a na druhou - na nadčasových vzorech, vždy žádaných. Mezi našimi různorodými nabídkami je možné najít fototapety květin - ideální doplňky do romantických, ženských místností. Kralují zde růže, polní máky jak rovněž květy levandulí, motiv ideálne doplňující místnosti udržované ve stylu provensálském. Milovníkům shabby chic pro změnu doporučujeme rustikální krajobrazy, artistické grafiky a nezastoupitelné, fantazijní dušičky představené v našich galeriích v několika desítkách barevných verzí.

Fanouškům sportu doporučujeme fotbalové, boxerské, košíkářské nebo baseballové motivy, a milovníkům Motorizace psané opravdu velkým "M" - snímky s odvahou, čili kalejdoskop přitažlivých rychlých automobilů, sentimentálních automobilů a rustikálních parních strojů, letadel a elegantních jacht. Mezi inspirujícími nástěnými dekoracemi nemůže chybět rovněž koutek pro nejmenší, ve kterém představujeme celou paletu faktastických motivů, pohádkových postav a povzbuzující dětskou představivost pohádkové scenérie. Vedle postaviček z večerníčků a přátelských draků své místo našël i technický minimalizmus v abstraktivním vydání. tento díl se zajisté zalíbí milovníkům moderního umění a rovněž takových dekorací. Fototapety optické nebo fototapety 3D nejen ozdobí mužskou ložnici nebo monochromatický obývací pokoj, ale rovněž blahodármě působí na něco těsnější, nebo naopak příliš dlouhé místnosti dodávajíc jí tak potřebné a neocenitelné prostornosti. Doporučujeme umístěné v galeriích fotografie, grafiky a fantastické fraktály. Doporučujeme rovněž publikované v rámci našich stránek vizualizace ukazující místnosti ozdobené módními fototapetami. Osobám, které kromě dekoračních trendů oceňují rovněž individuální charakter doporučujeme objednání fototapet z fotografií. Zaručujeme Vám produkt nejvyšší kvality, profesionální poradenství, otevřenost a kreativní nápady. Učiníme vše pro splnění Vašich dekoračních snů.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.