Fototapety

Na našich stranách představujeme tisíce vzorů - fotografií, grafik a maleb. Všechny obrazy jsou hotovými nápady na fototapety: rozděleny na díly, přesně popsané a dostupné v několika desítkách formátů. Profesionální, vysoce medrní fotografie nebo trochu romantické, zamlžené a speciálně rozmazané, tvořené rukou malíře karjobrazy - představené a nabízené v našem obchodě fototapety v sobě spojují vysokou kvalitu vykonaní, stálý tisk a vysoce nasycené realistické barvy.

Bestsellers - Nejpopulárnější nápady s fototapety

Životní styl

Trénink v posilovně je pro mnohé životním stylem. Ranní kolo nebo cvičení na svaly zvýšuje...

Ty, já a taneční kroky

Tanec může být cokoliv – způsob, jak strávit den volna, nebo způsob života. Fototapeta s...

Ložnice v mlze

Tajemná, lehce zamračená krajina zahalena v ranní mlze přinese do každého interiéru kouzlo a...

V zamčené láhvi

Co můžeme vidět uvnitř prázdné láhve? Zajisté takový pohled byl by abstraktivní. Proto také...

Monochromatické kontinenty

Šedé interiéry jsou stále více populární. Použití monochromatických barev uklidňuje místnost...

Kouzla léta

Jako dítě, každý z nás procházejíc se po louce plné pampelišek sledoval, jak jemné plátky...

Je čas trénovat!

Tělocvična nebo soukromá cvičebna jsou prostory, kde by tato jedinečná fototapeta měla být...

Míč je kulatý…

…a jsou dvě branky. Toto rčení zná asi každý z nás velmi dobře. Co kdybychom se rozhodli pro...

Tapety jsou dlouholetou a prakticky bezproblémovou ozdobou. Nepotřebují speciální péči ani čištění profesionálními čistícími prostředky. Neblednou vlivem slunečních pramenů, jak rovněž v důsledku silného umělého osvětlení, uchovávají si svoji hodnotu dokonce v velmi vlhkých pokojích, jak rovněž v místnostech naražených na změny teplot. Tyto tapety najdou uplatnění v každém pokoji. Díky bohaté nabídce motivů a vzorů budou rovněž ideálně pasovat do každého designerského stylu. V budoárové, dámské ložnici se budou perfektně vyjímat - například - květinové malířské fototapety, jež ve svých rámech nabízí velmi éterické akty a romantické motivy.

V mužském království pro změnu zadominují fototapety s automobily, nebo grafické tapety - velmi moderní, minimalistické, přitahující pozornost a odehrávající roli hlavní (a často jediné) dekorace pokoje. Tapety s pohádkovými a fantastickými motivy zamění v jedné chvilce dětský pokoj na pohádkové království: plné krásných víl, začarovaných draků nebo všemi dětmi milovaných pohádkových hrdinů. Fototapety s vodorovnými nebo svislými vzory - správně přistřižené, ideálně pasující rozměrem k rozměru stěn - rozšíří nebo prodlouží neforemný pokoj nebo chodbu.

Nejnovější inspirace s fototapety

Odchází přímo z karnevalu?

Stejně jako se naši zákazníci liší v estetických preferencích, musí být pestrá i naše nabídka...

Široký výhled na hory

V bytech a domech nemáme vždy možnost bydlet ve velkých prostorách, o kterých mnozí z nás sní....

Jeho lehkost vás unese

Pokud máte ve svém nedávno zrekonstruovaném interiéru velkou volnou zeď a hledáte nápad na její...

Radostná energie z lesa

Les lze znázornit desítkami způsobů, o čemž svědčí naše četná lesní grafika na stěnách....

Fototapety 3D – zvětší klaustrofobické místnosti a způsobí, že se stane velmi prostornou scénou jednoho herce:vyjímečné tapety, které využívají celou magii optického ošálení.O tom jak naše fototapety mění místnosti se můžete přesvědčit, navštívite-li naše oddělení inspirací. Předstravujeme zde praktické návrhy - vysoce motivující, stavějící na nejnovějších trendech a dovozující, že - v opravdu zkončené a plně promyšlené aranžaci - stěny nejsou jen doplňkem, ale společným elementem.

Když už máte vybraný odpovídající vzor, je nejvyšší čas na rozhodnutí ohledně odpovídající velikosti finální dekoraceTapety nabízíme v klasických, a přesto - v nejvíce žádaných rozměrech. Ke všemu umožňujeme tisk fototapety na míru: ideálně pasující na Vámi vybranou stěnu, dokonale se komponující s nábytkem a doplňky využitými k dekoraci místnosti. Na zvláštní přání vyrábíme rovněž fototapety v netypických tvarech. Otázky ohledně tapet s individuálními rozměry nebo tvary posílejte e-mailem. Bez ohledu na rozměr tapety - všechny fototapety tiskneme na vysoké kvality, neblednoucí, jednoduchý v údržbě a nestíratelný papír, jež zaručuje, že takto připravená dekorace po dlouhá léta zachová své vyjímečné, milé oku vlastnosti.

Ale to ještě není všechno! Kromě vykonání tapety s využitím námi nabízených fotografií z galerie - nabízíme také tisk fototepety z doručené, Vámi vybrané fotografie. Dekorace může ve svých rámech ukrývat sentimentální prázdninové téma, romantický svatební obraz, portrét milovaného dítěte, nebo oblíbený obraz. Vykonaná na základě Vaší soukromé, nebo Vámi určené fotografie jež nenáleží do naší galerie tapeta bude rovněž - jak všechny naše návrhy - vysoké kvality a velmi trvalá. Její vyjímečná, vysoce individuální výraz ideálně zvýrazní osobní charakter místnosti. Ke všemu, fototapeta z fotografie zaujme rovněž jako dárek - svatební, k výročí nebo k narozeninám.

K objednání fototapety z vlastní fotografie vystačí odeslat na naši e-mailovou adresu předem vybranou fotografii a vybrat rozměr, ve kterém má být dekorace vyrobena. Fotografie zasílejte prosím v nejvyšším možném rozlišení. Díky tomu, fototapeta vykonaná na jejich základě bude výrazná, velmi přirozená a vyjímečně dekorativní. Nabízíme fototapety latexové, fleecové, vinilové, a výhodné fototapety samolepící. Před dokončením objednávky je nezbytné vybrat typ materiálu, ze kterého mají být vykonány tapety. Pokud si nejste jisti výběrem konkrétní fototapety - neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme na všechny vaše otázky a poradíme Vám s výběrem konkrétních detailů Vaší objednávky.Doporučujeme naše fotografické návrhy a inspirující vizualizace. Následujíc trendy staráme se stále aktualizovat galerii umístěnou na stranách demur.cz. Rozvíjejíc jednotlivé galerie soustředíme se - na jednu stranu – na sezónních modních trendech, a na druhou - na nadčasových vzorech, vždy žádaných. Mezi našimi různorodými nabídkami je možné najít fototapety květin - ideální doplňky do romantických, ženských místností. Kralují zde růže, polní máky jak rovněž květy levandulí, motiv ideálne doplňující místnosti udržované ve stylu provensálském. Milovníkům shabby chic pro změnu doporučujeme rustikální krajobrazy, artistické grafiky a nezastoupitelné, fantazijní dušičky představené v našich galeriích v několika desítkách barevných verzí.

Fanouškům sportu doporučujeme fotbalové, boxerské, košíkářské nebo baseballové motivy, a milovníkům Motorizace psané opravdu velkým "M" - snímky s odvahou, čili kalejdoskop přitažlivých rychlých automobilů, sentimentálních automobilů a rustikálních parních strojů, letadel a elegantních jacht. Mezi inspirujícími nástěnými dekoracemi nemůže chybět rovněž koutek pro nejmenší, ve kterém představujeme celou paletu faktastických motivů, pohádkových postav a povzbuzující dětskou představivost pohádkové scenérie. Vedle postaviček z večerníčků a přátelských draků své místo našël i technický minimalizmus v abstraktivním vydání. tento díl se zajisté zalíbí milovníkům moderního umění a rovněž takových dekorací. Fototapety optické nebo fototapety 3D nejen ozdobí mužskou ložnici nebo monochromatický obývací pokoj, ale rovněž blahodármě působí na něco těsnější, nebo naopak příliš dlouhé místnosti dodávajíc jí tak potřebné a neocenitelné prostornosti. Doporučujeme umístěné v galeriích fotografie, grafiky a fantastické fraktály. Doporučujeme rovněž publikované v rámci našich stránek vizualizace ukazující místnosti ozdobené módními fototapetami. Osobám, které kromě dekoračních trendů oceňují rovněž individuální charakter doporučujeme objednání fototapet z fotografií. Zaručujeme Vám produkt nejvyšší kvality, profesionální poradenství, otevřenost a kreativní nápady. Učiníme vše pro splnění Vašich dekoračních snů.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.