Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety les

Fototapety les jsou našim jedinečným návrhem - určeným jak milovníkům, tak i nepříliš zahořklým "fanům" zeleného akcentu. Představené v této fotogalerii tapety rozvíjející se v teplých, útulných a rodinných interiérech, a na druhé straně - příjemně prolamující modernistický a úsporný design pánských ložnic nebo monochromatických obýváků. Poskytují úlevu, pomáhají se zklidnit, relaxují. Způsobují, že vezmeme opravdu hluboký oddech a během chvíle zapomeneme o každodenní starostech. Šťavnaté, velmi zelené pohlednice a umělecké, lesní krajiny jsou ideálními dekoracemi - neustále aktuální, velmi inspirující, vyvolávající uvnitř přátelskou atmosférou a nejlépe ukzující, že dům bez zeleně je pozbaven života.
Návrhářské trendy mají to do sebe, že rychle přicházejí a ... ještě rychleji odcházejí. Na pozadí cyklicky pomíjejících a opakujících se vzorů a konvencí, vystupuje nicméně jedna, stále aktuální móda - móda na zelenou! Někteří říkají, že dům bez květů - ať už řezaných, nebo v květináčích - je pozbaven života. Jiní, obzvláště milovníci monochromatické nebo ultra-moderního stylu, záměrně opouští rostlinné akcenty a trvají na tezi, že příroda nemá nic společného s trendy.Problém je v tom, že i nejvíce zarputilí příznivci ekonomického syrového designu obvykle rychle změní názor. Protože dokonce i ten nejlépe promyšlený a navržený interiér bez zeleni není příliš ohromující, je chladný a extrémně nehostinný.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz