Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Vesmír

Kdo by se nechtěl vydat na výlet do vesmíru po stopách Mléčné dráhy, nebo na rudou planetu Mars. Ten tajemný, značně nedoceněný vesmír se stal objektem touhy mnoha vědců, cestovatelů nebo výzkumných pracovníků. Krásné barvy, neobvyklé tvary a zajímavé oblasti, jako magnet přitahují mnoho fanoušků vesmíru. Široká paleta tvarů nacházejících se ve vesmíru způsobila, že vznikly inspirativní fototapety, které se mohou stát zajímavým designovým prvkem téměř každého interiéru. Ideálně plní svou úlohu v pokoji teenagera, ve třídě, planetárium a nebo astronomické laboratoři. Hvězdy, planety, bílí trpaslíci, galaxie a další kosmická stvoření po mnoho staletí, diví a motivují k vzniku nových a nových technologií sloužících k průzkumu stále do značné míry neznámé části našeho světa.
Modrou, fialovou, oranžovou a tmavě modrou barvu si hned spojujeme s vesmírem. Rudá planeta, vzrušující prsteny, hvězdný prach to je jen několik z mnoha zajímavých objektů, které jsou prezentovány na fototapetách v této kategorii. Nadčasový styl, intenzivní barevná hloubka a vysoce kvalitní produkty způsobí, že se místnosti promění v fascinující svět vzdálených galaxií. Takové jevy jako černá díra, bludné planety nebo hořící hvězdy nejsou dostupné každý den, proto je stále větší zájem o toto vzrušující téma. Bohatství forem a tvarů, umožnilo vytvořit jedinečné záběry, které se nyní mohou stát součástí výzdoby místností, měnící je k nepoznání.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz