Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy náboženský

Inspirováná představení Pána Boha, nejsvětější Trojice a Panny Marie. Scény ze života, obrazy svatých a blahoslavených a malířské adaptace podobenství - biblických a apokryfických. Zvláštní sekce našich návrhů, ve kterých není vážná dekorativnost, ale jedinečné duchovní poselství odehrává nejvýznamnější roli. Náboženské obrazy přivolávající činy svatých, jednoduchým, ale velmi zajímavým způsobem představující často složité a různorodé příběhy a představují nejvýmluvnější lekci víry, s níž každého dne můžeme čerpat neocenitelné, tak důležité pro duchovních rozvoj zkušenosti. Mystické a vznešené na jedné straně a na druhé straně - blízké, dodávající odvahy a dáavjící naději a připomínající o tom, jak velkou láskou Bůh obklopuje člověka.
Náboženské obrazy jsou vyrobeny s mimořádným důrazem na detaily. Vytištěny na kvalitním plátně, charakterizované silnou sytostí barev a ukrývající v sobě hluboká poselství jsou skvělým svědectvím víry. Navrhované obrazy jsou rovněž krásným svatebním darem a nebo dárkem k životnímu jubileu a dárky připomínající první přijímání a svátost biřmování. Mezi prezentovanými modely jsou obrazy svatých, tradiční ikony, malířské interpretace biblických a apokryfních scény, díla uznávaných, nadšených mistrů , středověké fresky nebo moderní, fotografické detailní záběry krásných oltářů a náboženské mozaiky. Na objednávku vykonáme také obrazy z fotografií, jako například portréty vybraných patronů nebo reflexní krajiny.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz