Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety do obývacího pokoje

Poznejte naše katalogy, rozdělené do tématických kategirií nápadů, ve kterých jsme umístili fototapety do obývacích pokojů. Profesionální tapety v přerůzných vzorech, stylech a formátech se ideálně hodí do každé místnosti - stejně tak klasické, postavené na tradičních řešeních, jak rovněž v extrémě moderní nebo asketicky modernistické. Fototapety jsou připraveny s ohromnou dbalostí a vytištěné na papíru velmi vysoké kvality. Výběr mezi milióny nápadu Vám usnadní jednoduchý vyhledávač, do nějž vystačí napsat tématickou frázi. Když už se rozhodnete pro konkrétní vzor - vystačí doplnit formulář přesnými informacemi ohledně rozměru dekorace a dokončit objednávku.
Obývací pokoj je centrálním místem domu, ve kterém uvítáš své známé, stýkáš se s rodinou, nebo sůpolu s nejbližšími trávíš společné večery. V souvislosti s tím by toto místo mělo mít teplou, příjemnou atmosféru a vyzařovat dobrou náladou. Díky našim fototapetám dosáhneš cíleného efektu a zaskočíš svoji rodinu i známé. Díky představovaným fototapetám můžeš do svého obýváku přenést polní louku, pole máků nebo třeba růžovou zahradu. Dodej mu milý a příjemný pro oči vzhled. Pro odvážnější doporučujeme nástěnné dekorace v moderním stylu - sloupy XXI století nebo spirálové schody, které dodají místnosti pocit pořádku, skladu a harmonie.
Teplo do Vašeho obýváku přinesou rovněž fototapety představující pláže zalévané paprsky zapadajícího slunce, čarující intensitou barev provensálská louka nebo zapírající dech zelená polární záře. Tvůj obývací pokoj se může stát centrem vesmíru, ikonou pěkna nebo symbolem pokoje. Fototapety dokáží Váš obývací pokoj změnit v magickou Paříž zdobenou věží Eiffela, monstrózní New York s Brooklinským mostem nebo exotickou svátyni Tádž Mahal. Nástěnné inspirace jež můžete vytvořit pomocí našich fototapet neznají hranic. Atraktivním motivem ozdoby Vašho obývacího pokoje mohou být rovněž fototapety s ornamenty ve stylu krajky, stříbrné a nachové vzory, květy, flure-de-lis nebo barevné smouhy světla. Dovolte si trochu šílenosti a vytvořte svoji vlastní nejkrásnější výzdobu, odrážející tvar Vaší duše.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz