Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety pokoj děvčiny

Svět malých holčiček je fantasticky barevný a neuvěřitelně pestrý, čímž se stává nejbáječnějším místem pro děti. Neexistují tam problémy, bolestné události nebo nepříjemné situace.Všichni jsou k sobě upřímní, usmívají se a vzájemně si pomáhají. Neexistují zde konflikty, hlad ani válka, ale za to vždy svítí slunce, je dobrá zábava, a tisíce nápadů na skvělou zábavu nebo zajímavé dobrodružství. V zemi snů čekají na vaši dceru, růžové, žluté a duhového víly s malými křídly, které jim umožní svobodně cestovat po celé zemi a navštěvovat mnoho krásných a zajímavých míst. Všichni pohádkoví přátelé nedočkavě čekají na veselou malou holčičku, která chce strávit v jejich společnosti nejkrásnější momenty svého dětství.
Tento magický, nádherný svět můžete vytvořit pro vaše dítě díky unikátním fototapetám dostupným v naší nabídce. Živé barvy, zajímavé postavy a široký sortiment způsobí, že zde každá dívka může najít pro sebe to nejlepší. Malé čarodějnice promění dětský pokoj v opravdovou magickou jeskyni, umožňujíc zkoumání nejukrytějších tajemství kouzel a lektvarů. Usmívající se draci vezmou vaši dceru na expedici po obloze ukazujíc krásu okolí a efektivní ukázku plivání nejpravdivějšího ohně. Také pro fanoušky příšer se najde vhodný návrh, který může zainspirovat malé badatele k objevování světa ve společnosti příšerky obránce, který vždy pomůže, potěší dobrým slovem, utře slzu nebo obejme v okamžiku strachu.
V naší nabídce nemohou cybět veselá zvířátka z farmy, šťastně si hrající na pastvině, pskakující v kaluži bláta prasátka nebo vyhřívají se na slunci koťata. Divoká zvířata Afriky, podmořský svět krásných beznohý sirén, tajemství vesmíru nebo obestřený tajemstvím konec duhy s legendárním hrncem zlata jsou jen některými z tématů fototapet, které se mohou stát inspirací k vytvoření jedinečného interiéru přesně podle přání nejmladších a zároveň těch nejnáročnějších zákazníků, jakými jsou děti. Magický svět zámků, bálových šatů, rytířů a velkých bálů se může stát každodenností vašeho dítěte. Vytvořte strhující interiér, který učiní, že se vaše dítě bude cítit v bezpečí, milované a především nejdůležitější na světě.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz