Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety nebe

Noc strávená pod hvězdami, snídaně snězená ve společnosti načechraných, raních obláčků nebo večerní relax s výhledem na zapadající slunce? Fototapety nebe jsou kategorií až po okraj naplněnou inspirativními záběry - plnící roli ideálních nástěnných dekorací pro ložnice, kuchyně či obývacího pokoje. Plné spektrum skutečně božských děl přírody zaměřených na nekonečné modré, ideální linii obzoru a oblaků, nabírajících nejfantasknější tvary. Temná noční obloha, nebe za úsvitu, vykoupané v dešti a přikryté v tajemné mlze, svádějící kaleidoskopem barev a otevírající cestu do vesmíru dekoračních možností soustředící se na kráse praktických fototapet.
Sílu krásy přírody nelze přeceňovat. Rovněž v dekoracích! Po módě na akcenty rostlinné a živé dodatky přišel čas na fototapety obsahující v sobě to co je v přírodě krásné a co po staletí nejsilněji láká a přitahuje. Vícebarevná polární záře, nekonečná modř z perspektivy exotického ostrova, zblížení na krásné obláčky, klid před bouří zachycený pomocí umění fotografování nebo přiblížení na hvězdty na noční obloze. Originální fototapety odhalují roušku tajemství a odhalují kouzlo oblohy - fascinující průzkumníky, pobouzející představivost filozofů, a (v dekorativním vydání) pasující jako módní doplněk, který změní obyčejnou stěnu v rozlehlou aranžační plochu.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz