Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy kosmetický salon

Velmi tematické, velmi inspirativní, a ještě více přitahují váš zrak. Krásné a profesionální obrazy do kosmetického salonu zdůrazňuje výjimečnost interiéru a vytváří žádoucí, ženskou, elegantní a poněkud intimní atmosféru. Umělecké portréty, prchavý přiblížení, moderní grafiky a originální koláže, které spojují vysokou kvalitu a výjimečnou krásu. Prezentované obrazy jsou naší speciální sekcí inspirací a soukromou poklonou ženské kráse. Představujeme pouze důmyslné, velmi vkusné vzory, které umí ne přímo, ale stále dost smysluplně definovat téma interiéru profesionálních kosmetických salónů. Módní barvy, zajímavé záběry a sofistikované malby úspěšně nahradí okoukané dekory a poskytnou stěnám individuální charakter.
Zveme vás, abyste se seznámili s našimi návrhy a doporučujeme službu tisku obrazu z vašich fotografií, nebo z vybrané grafiky nenacházející se v galerii. Dekorace nabízíme v libovolné velikosti, stejně jako ve formátu skládajícím se z několika geometrických částí. Naše moderní obrazy natiskneme na profesionální, vysoce kvalitní plátno, které - následně - natahujeme na skutečný malířský rám. Díky potištěným hranám, navrhované dekorace mají konečný tvar a nepotřebují další rámy. Obrazy jsou odolné vůči slunečnímu světlu, změnám teplot a vlhkosti. Nevyblednou, snadno se čistí a udržují si po dlouhá léta atraktivní vzhled, odolávají - známé majitelům kosmetických salónů - směsi vodní páry a chemikálií, částeček vznášejících se ve vzduchu.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz