Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety textury

Fototapety textura – přiblížení na teplé dřevo a chladnou ocel, zoom na luxusní kůži nebo cihly. Fototapeta je dekorací, designérským doplňkem, jež má zdůraznit charakter místnosti a vydobít z ní původní záměr a vkus. Fototapeta s motivy makro a přiblíženími na sklo, kapky vody nebo poražené stromy jsou spojením techniky a přírody, spojení moderna s klassikou, mišmaš delikátních konstrukcí a tvrdého materiálu. Představované návrhy uchvacují svojí kvalitou a trvanlivostí. Strukturální motivy se krásně vyjímají na stěnách moderní kuchyně, klasického obývacího pokoje nebo minimalistické ložnice - zstupujíc úspěšně již dávno nemódní obklady, okoukané kachličky nebo příliš drahou štukaterii.
Už dávno nejsou spojovány s módnímy v časech komunismu obklady, ale s moderním velmi žádaným designem. Textury v různých verzích - od kamene, přes prošívanou kůži po mozaiky - zaplavují naše pokoje a těší se stále větším zájmem. To právě díky nim stěny už nejsou pouze ploché, jednorozměrové a nudné, ale začínají žít svým životem nabírají originální tvary, pokryty dřevem, kachlíky netypických tvarů, domácí stěny. Změna nudné stěny na texturový obraz je velmi lákavá. Bohužel - taková metamorfóza je vetšinou velmi nákladná z hlediska financí i práce. naštěstí existuje jednodušší, mnohem levnější řešení dovolující velmi rychle dosáhnout cílený efekt aranžace.
Hovoříme samozřejmně o moderních fototapetách - tištěných ve vysoké kvalitě na profesionálním papíru, odolné na vlhkost nebo změnu teplot, neblednoucí a nepotřebující žádné speciální ošetřování. Praktické, střižené na míru fototapety lze během chvilky bez cizí pomoci - umístit na stěně, která v tu chvíli dostane vzhled uměleckého díla. Díky fototapetám na nich jsou natištěny texturové kompozice můžeme zapomenout o nákladných a nekonečných stavebních úpravách.Fototapety jsou opatřeny tiskem, který připomíná živé desky, dřevo nebo mozaiku díky čemu bez problému nahradí komplikovanou a lehce zničitelnou štukaterii, okoukané kachličky nebo těžké v údržbě kamenné dekorace.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz