Fototapety Opticky zvětšující

Hloubka a prespektiva - dvě nejvážnější vlastnosti dokonaleho obrazu. Umění představení trojrozměrných předmětů na ploše, umění zachování přirozených prostorových proporcí a artistická schopnost odpovídajícího vyplnění prvního a druhého plánu jak rovněž pozadí plátna jsou vlastnostmi dokonalé fototapety, která se nejen pěkně komponuje s celkovou výzdobou místnosti, ale má blahodárný vliv na to jak jse odebírán prostor obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně. Opticky zvětšující fototapety kreativně využívají lineární a barevnou perspektivu - rýsujíc před našim zrakem chytře zobrazené body nebo kreslíc skvrny nasycené tak, aby jimy označené objekty zdály se být blíž nebo dál. Aby toho nebylo málo, opticky zvětšující fototapety šikovně využívají iluzi, využívajíc efektu paobrazu nebo šikovných optických iluzí. Takové nástěnné abrakadabra!

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Opticky zvětšující s fototapety

Syrový prostor

Překročíte práh vašeho domova a okamžitě vejdete do jiného světa. Syrové stěny a vysoké stropy...

Palácový prostor

Aranžace fototapety s interiérem královského paláce Alcázares v Seville. Mimořádná architektura,

Architektonická propast

Architektura interiérů se významně rozvinula v uplynulých letech. Odkláníme se od dělení a...

Iluzivní zvětšení

Nejpopulárnějším způsobem, jak zvětšit pokoje jsou zrcadla. Ale mnohem zajímavější bude...
Rajská promenáda vede přímo k vlnám azurově modrého moře, nekonečných levandulových polí Provensálie, velmi dlouhé chodby v moderní kancelářské budově i spirály schodů zabraných z posledního patra - všechny tyto obrazy, silně klimatické a poutající zrak, jsou krásné samy o sobě. Kdy je zamkneme v rámech nástěnné fototapety – díky ukryté v obrazech a opatrně použité magii perspektivy a tejemství hloubky - působí, že jimy ozdobené místnosti se stanou ještě prostornější, méně klaustrofobní, viditelně větší. V tom je začarovaná síla optického zlámání a zlepšení designerské reality - kouzlo, které každého dne používají nejlepší návrháři a aranžéři jak rovněž trik, který díky představeným v naší galerii fototapetám můžete využít ve vlastní prospěch.

Nejnovější inspirace s fototapety Opticky zvětšující

Krásný výhled ze stezky

Při horských stezkách počítáme s krásnými výhledy, a tak se každou chvíli zastavíme, zhluboka...

Pojďme na pláž

Po hodinách strávených v práci je příjemné vrátit se do interiérů, které navozují pozitivní...

Cesta na krásné místo

Na světě je mnoho míst tak krásných, že se z nich tají dech. Někteří z vás už některé viděli,...

Most vzpomínek v industriálním stylu

Nádherná lehkost forem, lahodná jemnost barev, lákavá kompozice - není divu, že se do této...

Bílá, v bílých snech

Věříte, že i v bílé barvě můžete najít tmu? To, co je nemožné, se může stát neodhaleným...

Pohled za horizont

Z toho, co máme rádi, můžeme vytvořit interiér, který bude nejen krásný, ale který bude náš......

Hlubiny architektonického svátku

Interiér je prostor, který nám pomáhá vnímat svět a naše okolí. Bez ohledu na to, co je ve...

Prostřednictvím krásy a kouzla

Fantastická nástěnná malba s architektonickým motivem bude hit pro malé i velké interiéry....
Příliš těsná, tmavá, úzká nebo nízká - každá problematická místnost může být upravena pomocí jednoduchých, ale vysoce dekoračních prostředků. Způsobem vždy vítaným a – k tomu ještě – zvyšující atraktivitu nepříliš zařízených ložnic či obýváků jsou fototapety opticky zvětšující. Představené v naší galerii vzory přináší nové světlo na téma aranžací a zlepšující ergonomii vašeho domu. Prostorové obrazy nebo hluboké záběry mostů, kvetoucích polí a tunelů způsobí, že se interiér zdá být prostornější a daleko větší než ve skutečnosti je. Navíc, vyrobené pomocí těch nejlepších dostupných technik a vytištěné trvalým a odrážejím sílu všech barev způsobem optické fototapety jsou pěknými trvanlivými a nevyžadujícími prakticky žádné údržby dekoracemi. Jednoduše doplňky milé pro oko, nedrahé a zachovující stejnou formu po dlouhá léta.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.