Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Opticky zvětšující

Hloubka a prespektiva - dvě nejvážnější vlastnosti dokonaleho obrazu. Umění představení trojrozměrných předmětů na ploše, umění zachování přirozených prostorových proporcí a artistická schopnost odpovídajícího vyplnění prvního a druhého plánu jak rovněž pozadí plátna jsou vlastnostmi dokonalé fototapety, která se nejen pěkně komponuje s celkovou výzdobou místnosti, ale má blahodárný vliv na to jak jse odebírán prostor obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně. Opticky zvětšující fototapety kreativně využívají lineární a barevnou perspektivu - rýsujíc před našim zrakem chytře zobrazené body nebo kreslíc skvrny nasycené tak, aby jimy označené objekty zdály se být blíž nebo dál. Aby toho nebylo málo, opticky zvětšující fototapety šikovně využívají iluzi, využívajíc efektu paobrazu nebo šikovných optických iluzí. Takové nástěnné abrakadabra!
Rajská promenáda vede přímo k vlnám azurově modrého moře, nekonečných levandulových polí Provensálie, velmi dlouhé chodby v moderní kancelářské budově i spirály schodů zabraných z posledního patra - všechny tyto obrazy, silně klimatické a poutající zrak, jsou krásné samy o sobě. Kdy je zamkneme v rámech nástěnné fototapety – díky ukryté v obrazech a opatrně použité magii perspektivy a tejemství hloubky - působí, že jimy ozdobené místnosti se stanou ještě prostornější, méně klaustrofobní, viditelně větší. V tom je začarovaná síla optického zlámání a zlepšení designerské reality - kouzlo, které každého dne používají nejlepší návrháři a aranžéři jak rovněž trik, který díky představeným v naší galerii fototapetám můžete využít ve vlastní prospěch.
Příliš těsná, tmavá, úzká nebo nízká - každá problematická místnost může být upravena pomocí jednoduchých, ale vysoce dekoračních prostředků. Způsobem vždy vítaným a – k tomu ještě – zvyšující atraktivitu nepříliš zařízených ložnic či obýváků jsou fototapety opticky zvětšující. Představené v naší galerii vzory přináší nové světlo na téma aranžací a zlepšující ergonomii vašeho domu. Prostorové obrazy nebo hluboké záběry mostů, kvetoucích polí a tunelů způsobí, že se interiér zdá být prostornější a daleko větší než ve skutečnosti je. Navíc, vyrobené pomocí těch nejlepších dostupných technik a vytištěné trvalým a odrážejím sílu všech barev způsobem optické fototapety jsou pěknými trvanlivými a nevyžadujícími prakticky žádné údržby dekoracemi. Jednoduše doplňky milé pro oko, nedrahé a zachovující stejnou formu po dlouhá léta.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz