Objednejte si vzorky fototapet.


Chcete vidět vzorky výzdoby před konečnou objednávkou? Není nic jednoduššího, stačí nám napsat.

Zajímá vás, zda je vámi vybraný materiál pro nástěnnou malbu vhodný? Chcete zkontrolovat sytost barev vybraného designu na různých materiálech? Vaše dekorace se bude prohlížet zblízka a máte obavy, zda bude vzor dostatečně ostrý?


Udělejte informované rozhodnutí a objednejte si vzorky před konečnou objednávkou.

Jaké vzorky posíláme?

Nejčastěji vyrábíme vlastní vzorky a tiskneme výstřižek vybraného vzoru v měřítku 1: 1 na velikost objednané dekorace. Můžeme vyrobit vzorky ze všech dostupných materiálů. Upozorňujeme však, že čím více vzorků si objednáte, tím delší bude čekací doba.

Zajímá vás různé fotografie? Záleží vám na ostrosti a chcete vidět efekt okamžitě? Výstřižky několika vzorů vám můžeme zaslat ve formě souborů na váš e-mail.

Jak objednat?

Vyberte si vzor, ​​který vás zajímá. Klikněte na odkaz – “Položit Otázku“ pod fotkou. Uveďte velikost, o kterou máte zájem, materiál, který jste si vybrali, a svou dodací adresu a telefonní číslo. Můžete také použít kontaktní formulář. Nezapomeňte však uvést odkaz na produkt nebo číslo fotografie.

Kdy obdržím vzorky?

V závislosti na počtu objednaných vzorků se doba dodání pohybuje mezi 3 a 10 pracovními dny. Vzorky posíláme prioritním dopisem nebo kurýrem.