Obrazy Van Goghovy

Když se chystáte na další renovaci a přestavbu nějakého interiéru, stojí za to zvážit obecný koncept před zahájením prací. Můžeme však takový prostor naplánovat komplexně? Ne, po dokončení renovace obvykle hledáme dekorativní detaily. A pokud právě stojíte v nově zrekonstruované místnosti a přemýšlíte, co tu chybí, spěcháme, abychom vám pomohli. Na prázdné zdi, která je nejexponovanější, by měla být nějaká působivá dekorace, například obraz. To samozřejmě nemusí hned znamenat obrovské výdaje. Díky naší nabídce máte možnost objednat si obrazy velkých umělců, které jsou vytištěny na plátně. Díky tomu můžete na zeď pověsit například obraz Van Gogha a zdůraznit vaše nové uspořádání. Díky moderní technice tisku a použití plátna jako podkladu naše obrazy reprodukují originály s úplnou přesností a precizností, díky čemuž vypadají nejen velmi působivě, ale také ušlechtile a prestižně.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Van Goghovy s obrazy

Slunečnicová klasika na zeď

Existují obrazy, které jsou tu s námi po celá desetiletí a zůstanou v nás dlouho. Jedním z...

Noční krajina podle Van Gogha

Noční krajiny v obrazech velkých umělců jsou vzácné, ale Van Gogh jich vytvořil docela dost....

Van Goghovy obrazy nejsou jen slunečnice

Pro začátek musíte vědět, že ve svých obrazech Van Gogh nezvečnil pouze slunečnice. Toto je samozřejmě nejuznávanější dílo tohoto umělce a vlastně celé série. Van Gogh však také znamená krásné krajiny namalované ve dne, ale pro tu dobu také výjimečné, noční scenérie. Umělec byl také známý svou zálibou v malování zajímavých portrétů i autoportrétů. Všechna tato díla upoutají svou charakteristickou atmosférou, a právě o tom je interiérová výzdoba.

Univerzální a nadčasový

Mistr Van Gogh žil a psal v devatenáctém století, ale rozhodně předběhl svoji dobu. Zmínil se o impresionismu, ze kterého pochází, ale evidentně do této techniky vnesl modernistické prvky. Díky tomu jsou Van Goghovy obrazy stále ochotně reprodukovány a umístěny na stěny mnoha interiérů. Díky stylu a atmosféře těchto děl se hodí i do módních ultramoderních aranžmá. Nejsou retro, neomezují se pouze na jeden styl umění, jsou prostě úplně nadčasové.

Stávkující interiér s obrazem Van Goghovy

Všestrannost Van Goghových obrazů znamená, že i dnes je lze použít k výzdobě interiérů v různých stylech. Naše obrazy z této série navíc nevyžadují speciální expozici, protože vypadají skvěle jak na surovém betonu nebo cihle, tak na hladkých stěnách natřených barvou. Na těchto obrazech je jakýsi barevný výraz, který stojí za zmínku. Například pokud mistr skryl mnoho čar ve žluté nebo červené barvě, pak stojí za to pověsit napodobeninu této práce na takové pozadí.

Při pohledu na Van Goghovy obrazy je nemožné si nevšimnout, že světlo v nich hraje velmi důležitou roli. Denní krajina a všechny druhy slunečnic se spoléhají na sluneční paprsky. Na druhou stranu jsou noční krajiny plné různých pouličních světel a hvězd. Je to dokonalá výzva k zajímavému zdůraznění obrazu pomocí speciálního osvětlení. Nejlépe se zde budou hodit bodová světla, vyzařující teplé světlo na vybrané místo obrazu nebo lampy v muzeu osvětlující obraz shora.

Při rozhodování o dekoraci v podobě obrazu Van Gogha musíte pamatovat na přizpůsobení její velikosti interiéru. Naše velkoformátové možnosti tisku jsou velké, a proto nabízíme různé varianty velikostí. Před objednáním si promyslete proporce dekorace a interiéru, abyste dosáhli co nejlepšího efektu. Nemusíte si dělat starosti s kvalitou detailů, protože garantujeme nejvyšší rozlišení. Moderní stroje a znalosti našich specialistů zaručují věrnou reprodukci děl mistra Van Gogha.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.