Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy salon SPA

Kúry založené na prospěšné pro naše tělo i ducha činnost aromaterapii, relaxační masáže nebo očištění z negativních emocí návštěv v sauně. Každý potřebuje trochu luxusu a - občas - sní o krátkém vypnutí a relaxaci ve společnosti výjimečných lázeňských procedur. Avšak ne každý má čas na to, aby uspokojit své choutky v salonech krásy. Někteří ani nemohou v takových - většinou přeplněných - centrech náležitě oddechnout! Lék na věčný spěch, únavy a stres je ovšem jednoduchý. A co je nejdůležitější, nevyžaduje cestování daleko a za velké peníze. Stačí vyměnit vlastní koupelnu v soukromé, nepřístupné pro cizince spa. Prvním krokem v této proměně jsou naše inspirující nástěnné dekorace.
Obrazy ze série "Salon SPA" jsou kolekcí úžasných fotografií vytištěných na bavlněných plátnech. V jejich rámech se představují elegantní, ženské siluety, náladové koláže, magickým způsobem zachycené plameny vonných svíček, lávové kameny nebo romanticky laděné růže a fialové, orientální lotosové květy. Tematické kompozice přináší do salonu SPA žádanou, relaxační atmosféru a promnění jej na chrám relaxace. Díky moderním tiskovým technikám a výběru pouze osvědčených materiálů jsou navrhované dekorace odolné vůči změně teploty a vlhkosti, címž jsou ideální pro aranžaci speciálních akcentů používaných v domácích koupelnách, soukromých ložnicích a profesionálních wellness centrech.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz