Obrazy salon SPA

Kúry založené na prospěšné pro naše tělo i ducha činnost aromaterapii, relaxační masáže nebo očištění z negativních emocí návštěv v sauně. Každý potřebuje trochu luxusu a - občas - sní o krátkém vypnutí a relaxaci ve společnosti výjimečných lázeňských procedur. Avšak ne každý má čas na to, aby uspokojit své choutky v salonech krásy. Někteří ani nemohou v takových - většinou přeplněných - centrech náležitě oddechnout! Lék na věčný spěch, únavy a stres je ovšem jednoduchý. A co je nejdůležitější, nevyžaduje cestování daleko a za velké peníze. Stačí vyměnit vlastní koupelnu v soukromé, nepřístupné pro cizince spa. Prvním krokem v této proměně jsou naše inspirující nástěnné dekorace.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace salon SPA s obrazy

Spa time

Salonů wellness přibývá, stejně tak dámy jak pánové rádi relaxují při vůni svíček, doprovázené...

Při hledání oddechu

Zde je obraz, ze kterého nemůžete odtrhnout oči. Perfektní barvy, vynikající kompozice a...
Obrazy ze série "Salon SPA" jsou kolekcí úžasných fotografií vytištěných na bavlněných plátnech. V jejich rámech se představují elegantní, ženské siluety, náladové koláže, magickým způsobem zachycené plameny vonných svíček, lávové kameny nebo romanticky laděné růže a fialové, orientální lotosové květy. Tematické kompozice přináší do salonu SPA žádanou, relaxační atmosféru a promnění jej na chrám relaxace. Díky moderním tiskovým technikám a výběru pouze osvědčených materiálů jsou navrhované dekorace odolné vůči změně teploty a vlhkosti, címž jsou ideální pro aranžaci speciálních akcentů používaných v domácích koupelnách, soukromých ložnicích a profesionálních wellness centrech.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.