Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety do koupelny

Odolné na vlhkost a vysoké teploty, jednoduše čistitelné a nenáročné v údržbě, lákající milionem vzorů a svádějící vysokou kvalitou vykonaní. Fototapety do koupelny jsou moderní a ekonomickou nástěnnou dekorací jež se úspěšně stává alternativou pro drahé glazury nebo obklady. Množství vzorů, barev a stylů - fototapeta do koupelny je trefou do černého v dekoracích a způsob na rychlou změnu obyčejné koupelny na domácí spa nebo koupelnu ve stylu glamour, za kterou by se nestyděla nejedna hvězda Hollywood! Poznejte celou galerii našich koupelnových inspirací, ve které vedoucí pozici mají motivy květinové, moderní geometrické vzory, digitální mozajky a náladové kompilace.
Koupelna je velmi důležitým místem každého domu. To v ní dbáte o hebkost svojí kůže, delikátnost pleti a pěkné tělo. Je to místo v němž je nutná specifická atmosféra a odpovídající nálada. Pro ideální odpružení a maximální pokoj navrhujeme využít širokou paletu fototapet určených právě do koupelny. V naší nabídce se nachází návrhy, jež z Vaší koupelny utvoří opravdové spa, vybavené vonícími kadidly jež čistí mysl a odhání špatné vzpomínky. Netypickou nabídkou jsou rozhřáté kameny, černé nebo bílé, znázorňující Yin a Yang, jež vnesou do Vaší koupelny harmonii a rovnováhu, díky doplňujícím vlivům přírodních sil. Fototapety způsobí, že studené a nepříjemné koupelny již navždy odejdou na smetiště a na jejich místě se objeví příjemné a teplé místnosti.
Velmi klasiockým a zároveň elegantním a stylovým doplňkem koupelen byly od věků květiny. Jejich přirozená krása čaruje bez ohledu na čas. Proto rovněž v naší nabídce najdete fototapety s tímto motivem. Polní sedmikrásky promění koupelnu ve vonící louku, zatímco důstojné růže promění koupel na čarovný zážitek hodný královny. Květy višní Vás přenesou do exotického Japonska, zatímco uhrančivá vůně orchidejí uspokojí všechny smysly. Inspirativním motivem nabízeným v našem obchodě jsou rovněž kachličky a textury tvořící delikátní místnosti. Zajímavé kompozice lze rovněž vytvořit pomocí nástěnných dekorací s použitím motivu bambusu. Tyto fototapety Vám pomohou utvořit ve vaší koupelně atmosféru daleké Asie.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz