Fototapety do koupelny

Odolné na vlhkost a vysoké teploty, jednoduše čistitelné a nenáročné v údržbě, lákající milionem vzorů a svádějící vysokou kvalitou vykonaní. Fototapety do koupelny jsou moderní a ekonomickou nástěnnou dekorací jež se úspěšně stává alternativou pro drahé glazury nebo obklady. Množství vzorů, barev a stylů - fototapeta do koupelny je trefou do černého v dekoracích a způsob na rychlou změnu obyčejné koupelny na domácí spa nebo koupelnu ve stylu glamour, za kterou by se nestyděla nejedna hvězda Hollywood! Poznejte celou galerii našich koupelnových inspirací, ve které vedoucí pozici mají motivy květinové, moderní geometrické vzory, digitální mozajky a náladové kompilace.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace do koupelny s fototapety

Koupel u břehu oceánu

Taková koupel vůbec nemusí být nudná a banální. V našem případě je tak trochu z jiné perspektivy....

Síla kamene

Můžeme se domnívat, že byly kameny vhozeny na dekoraci se silou. Vše proto, že na písku dokola...

Vodopád z velkých vod

Krása a magie přírodních krajin je bezkonkurenční. Díky skvělým doplňkům na stěně na každém místě v...

Relaxace pod palmou

Zalité slunečním svitem palmové listy Vám dopřejí velkou dávku odpočinku a relaxace, během koupele,...
Koupelna je velmi důležitým místem každého domu. To v ní dbáte o hebkost svojí kůže, delikátnost pleti a pěkné tělo. Je to místo v němž je nutná specifická atmosféra a odpovídající nálada. Pro ideální odpružení a maximální pokoj navrhujeme využít širokou paletu fototapet určených právě do koupelny. V naší nabídce se nachází návrhy, jež z Vaší koupelny utvoří opravdové spa, vybavené vonícími kadidly jež čistí mysl a odhání špatné vzpomínky. Netypickou nabídkou jsou rozhřáté kameny, černé nebo bílé, znázorňující Yin a Yang, jež vnesou do Vaší koupelny harmonii a rovnováhu, díky doplňujícím vlivům přírodních sil. Fototapety způsobí, že studené a nepříjemné koupelny již navždy odejdou na smetiště a na jejich místě se objeví příjemné a teplé místnosti.

Nejnovější inspirace s fototapety do koupelny

Na dně bazénu

V každém bazénu máme průzračnou a modrou vodou. Může být spojována s čistotou, takže je to ideální...

Dubová cesta

Do malých i velkých interiérů jsou ideální fototapety vizuálně měnící prostor. Na chodbách, v...
Velmi klasiockým a zároveň elegantním a stylovým doplňkem koupelen byly od věků květiny. Jejich přirozená krása čaruje bez ohledu na čas. Proto rovněž v naší nabídce najdete fototapety s tímto motivem. Polní sedmikrásky promění koupelnu ve vonící louku, zatímco důstojné růže promění koupel na čarovný zážitek hodný královny. Květy višní Vás přenesou do exotického Japonska, zatímco uhrančivá vůně orchidejí uspokojí všechny smysly. Inspirativním motivem nabízeným v našem obchodě jsou rovněž kachličky a textury tvořící delikátní místnosti. Zajímavé kompozice lze rovněž vytvořit pomocí nástěnných dekorací s použitím motivu bambusu. Tyto fototapety Vám pomohou utvořit ve vaší koupelně atmosféru daleké Asie.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.