Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety kavárna

Ženské (doslova i obrazně) grafiky, romantické dušičky, sladké pralinky v verzi makro a umělecká přiblížení na esenci kavárenského života, čili na aromatická zrna Arabiky a Robusty. Vonící relaxací, svádějící klidem a velmi příjemné fototapety do kavárny jsou sekcí věnovanou zároveň majitelům kavárny, jak rovněž milovníkům espresso - kafíčkářům kteří o tom aby si klimat oblíbené kavárny přenesli do interiéru svého domova. Spektrum kávových inspirací je základem naší jedinečné galerie. Vyzařují zde plné tmavého nápoje šálky, kávová přiblížení, chutné koláže, vyráběné rukou šikovného baristy, tažená hustou pěnou mistrovská díla a vynikající cukrářské dezerty - ideální k odpolední kávě, podané zároveň v moderní kavárně, jak i v soukromém salonku.
Naše kolekce interiérových inspirací doplňují náladové fotografie a grafiky - navazující na kulturu Orientu, bohatství chutí černého kontinentu a moderního umění psané opravdu velkým "U". Díky takovému množství tematických záběrů - díl fototapety do kavárny jsou pokladnicí nápadů, které osloví všechny milovníky espresso, caffe latte a moka. Naplněné kávovými motivy, svádějící hlubokým aromatem a připomínající chuť sladkých a kořeněných doplňků fototapety pasují stejně tak v profesionálním, kavárenském jak rovněž domácím interiéru. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a charakterizující se neobvyklou pevností nástěnné dekorace se účinně brání kuchyňské páře a doprovázejícím vaření kávy změnám teploty, aniž by ztratily svou kvalitu.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz