Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety káva

Většina z nás si neumí představit život bez kávy. Šálek malé černé o svitu, čerstvě uvařená káva v poledne a lehké latte či cappuccino na uklidnění smyslů ve večerních hodinách. Báječné aroma vznášející se po celé místnosti oplétá tělo a okouzlí smysly. Jeden doušek přináší mega velkou dávku energie na celý den jež Vám umožní aktivně trávit čas . Tento velmi povzbuzující nápoj je známý a využívaný po dlouhá staletí. Konzumace kávy se stala v mnoha zemích slavnostním rituálem jež má téměř mystický význam. Pražení zrn, jejich mletí a na konci paření podle přesně popsané receptury. Dodržování pořadí provádění různých činností a použití správného množství ingrediencí dovoluje získat úžasně aromatickou kávu.
Káva uvařená podle tradičního receptu chutná skvěle. Bohužel, málokdy máme čas na to, aby postupovat v souladu s klasickými, vyžadujícími speciálního Entourage a pokročilých baristických dovedností receptů.Záleží-li nám na rychlém pobuzení - nasypeme několik lžiček kofeinové směsi do šálku a zalijeme vařící vodou. Nebo ... použijeme originální, kávové doplňky interiéru, které - již pouhou přítomností - dodají energii na celý den! Zaoblené zrna, šálek naplněny po okraj aromatickým nektarem a lákající hustou pěnou nebo umělecké záběry s klasickými mlýnky v hlavních rolích - jen jeden pohled na tématické fototapety navždy ukojí kofeinový hlad a dopřeje Vám slušnou dávku zdravého nakopnutí.
Neobvyklé tapety se mohou stát inspirací k vytvoření jedinečného interiéru, kde najdete atmosféru vzdáleného Etiopie, silně hřejícího slunce a mladých, zelených výhonků kávovníku.Aromatická vůně čerstvé kávy vyplní každou skulinu v místnosti omotávajíc svojí nití všechny blízké osoby, lákajíc je, aby se na chvíli zastavily a strávily pár krásných chvil s hostitelem. Fototapet tvoří příznivou auru pro konverzaci, důvěrnosti a milostná vyznání milenců. Dělají pokoj příjemnější a teplý, příjemný na pohled a uklidňující smysly.Intenzivní barvy, trefné záběry, zajímavé kompozice jsou pouze některými z mnoha výhod těchto produktů. Trvanlivost a vysoká odolnost vůči vnějším vlivům způsobí, že budete moci klima přátelských setkání a příjemných chvílí s nejbližšími prožívat bez konce.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz