Moderní obrazy na stěnu

Bílý krkavec ve "starém stylu" nebo abstraktní umělecké dílo načrtnuté rukou současného umělce? A možná jedno i druhé? S návrhy demur.cz, vám nic nebrání - aby jste se během několika okamžiků - stal majitelem žádané sbírky obrazů a vlastní obývací pokoj nebo ložnici proměnil v prestižní galerii! Navrhované obrazy a triptychy jsou nápadně podobné klasickým dílům. Od obrazů uznávaných mistrů nejvyššího kalibru je odlišuje jen mnohem širší funkčnost, těžko docenitelná trvanlivost, praktická dostupnost a - nesporně - pro peněženku příznivá cena. Kromě toho nabízené na demur.cz obrazy a triptychy - stejně jako klasické plátěné obrazy - bezohledně kradou srdce, nadchnou, přitahují zrak, a mají nesmrtelnou, nikdy neblednutí krásu. To všechno díky bohatým vzorům, široké škále a vysoké sytostí barev a mimořádnému provedení, který navazuje na tradiční uznávané standardy atechniky.

Bestsellers - Nejpopulárnější nápady s obrazy

Detail láhve

Barevný minimalismus rozdělený do zón. Sázejte na barevné lahve, tj. Makro efekt dosažený...

Být princeznou Ledové Země

Zima nikdy nebyla spojována s ničím příjemným - přesto jí nelze upřít krásu a půvab. Neobvyklé...

Radostné poryvy větru

Nic nemá na švih takový vliv jako lehký poryv větru. Nechte kouzlo každého z nich, aby dodalo...

Medvídci strážci snů

Chcete, aby vaše dítě klidně spalo? Zajistěte, aby na něj v průběhu temné, nebezpečné noci -...

Autosalon

Líbí se vám stará auta? Přiveďte svou vášeň do obývacího pokoje! Samozřejmě, že v dobrém,...

Panda a bambus k snídani

Ne každý ví, že pandy jsou známé svou schopností pochutnávat si na různých formách listů - mezi...

Cestování po světě

Kouzlo dětského pokoje není založeno pouze na barevných tónech a tisíci plyšových zvířatech....

Obraz 3 v 1

Virující, trojdílný tunel purpurové barvy vede k realitě v jiné dimenzi. Obraz tohoto typu...

Aťy už jsou to modernistické, abstraktivné, nebo snad sentimentálně rustikální a nebo navazující na dobře známé a vysoce ceněné styly - obrazy a originální triptychy vytištěné na plátnech nejvyšší kvality, natažených na stálých profesionálních stavech. Tisk probíhá pomocí osvědčené, vysoce moderní a technicky dokonalé metody, díky čemu takto vytvořené nástěnné dekorace neblednou, nezesvětlají pod vlivem světla nebo slunečních pramenů, nepotřebují specialistickou údržbu. Jejich čištění je snadné a jsou plně odporné na vlivy vlhkosti a změn teplot.

Ideálně se vyjímají na stěnách moderních ložnic jak rovněž v tradičně zařízených obývacích pokojích. Ideálně plní roli doplňků v zvláštních rolích - v jídelnách, kuchyních, nebo často zaparovaných koupelnách. Tvoří kolem sebe neopakovatelné klimaty, vyzařují neobvyklým leskem a postarají se o to aby pokoje nabraly nepřehlédnutelný půvab. Umělecká díla na dosah ruky, designerská dekorace dostupná během chvíle jak rovněž neomezená vstupenka do vyjímečných uměleckých galerií v jednom. S demur.cz v jedné chvilce dodáme domácím zákoutím artistický nádech a doposud prázdné stěny změníme na umělecké galerie.

Moderna, retro a nebo snad styl, který ještě nebyl nazván a který schválně vychází za hranice XXI století? V připravené galerii vzorů umístěné na demur.cz, najdete vše co je v umění nejlepší. Rovněž všechno to co se ideálně hodí do moderního obrazu dnešní doby. Pouze u nás se moderní grafika a abstraktní fraktály mísí v plném ladu s klasickými malířskými motivy. Mezi tisícy dostupných na naší stránce nabídek najdete mimo jiné romantické - tvořené rukama mistra nebo ... objetivem aparátu - krajinky jak rovněž dojemné portréty.

Nejnovější inspirace s obrazy

Nadčasový úsměv a energie

Je s námi po staletí, většina Evropanů tento obraz dokonale zná. Má specifické kouzlo a energii,

Pohled z vrcholu hory

Moderní fotografická technika dnes umožňuje pořídit zajímavé záběry. Naše horské panorama bylo...

Přímo z malířského plenéru

Pokud hledáte dekoraci, která váš interiér ozvláštní a rozveselí, vsaďte na takový obraz. Plenér,

Okno s výhledem na město?

Při zařizování ultra moderního interiéru si musíte dát pozor na několik módních nástrah. Když...

Je zde rovněž hrstka pozitivně ladících květinových, zahradních a ovocových motivů – ideálně pasujících do kuchyní nebo jidelen. Velmi dobře působí rovněž motiv s kávou, ve kterém se soustředíme nejen na jejím aroma a chuti, ale rovněž na vyjímečném vzhledu kávových zrnek. Dávku pozitivní energie nám pro změnu dodá obraz ve stylu pin up, nebo navazující do komiksovího stylu popart. Milovníkům blahého relaxu pro změnu doporučujeme obrazy a triptychy inspirované atmosférou exotických zákoutí, zahradách orientu nebo luxusních salonech spa. Fanouškům motorizace doporučujeme obrazy s automobily, letadly a jachtami v hlavních rolích a milovníkům malířství soustředícího se na pěkné architektuře - sérii fotografií a grafických projektů představujících krásné domky, jižanské uličky, pohlednicové památky nebo moderní mrakodrapy.

Mezi našimi nabídkami našly své místo rovněž abstrakce, grafika a surová forma. Obrazy ukazující fantastické vzory, budící představivost motivy nebo nabadající k reflexi mající "druhé dno" fraktáty jsou ideálním doplňkem místností zařízených v monochromatickém, modernistickém nebo minimalistickém stylu. Tyto, obzvláště originální dekorace - balncující na hranici konvence, opírající se zároveň na klasické formě jak rovněž na moderním obsahu - prolomí design mužské ložnice nebo spoře zařízeného obývacího pokoje. romě aranžačních perel a dekorací navazujících na moderní trendy dekorací pokojů, představujeme rovněž kolekci obrazů a triptychů vyjímečných.

Plátna s náboženskou tématikou - obrazy svatých, biblické a apokryfické scénografie - jsou krásným dárkem ve vyjímečných situacích a rovněž originální alternativa pro přání dávaná osobám přijmujícím První Svaté Přijímání, Biřmování nebo Novomanželům. Pro vyjímečné události doporučujeme rovněž obrazy a triptychy vyrobené z vlastních fotografií. Svatební památka nebo první fotografie milovaného dítěte v provedení makro není pro nás žádným problémem! S námi se opravdu vyjímečné okamžiky nemusí chovat v těsných, postavených na nočních stolcích nebo ve vitrínách rámečcích. Namísto toho - je můžeme vystavit na hlavní stěně pokoje a těšit se neustále vyjímečnými vzpomínkami.

Obrazy z fotografií neobsažených v našem katalogu vykonáme na Vaši zvláštní objednávku. Pro takovou objednávku - nám vystačí poslat Vaši oblíbenou fotografii (v nejleší kvalitě, co nejvyšším rozlišení) a vybrat tvar a rozměr hotové dekorace. Obraz vykonaný na základě fotografie bude následně natažen na profesionální stav. Obrazy z našeho katalogu nebo z Vámi zaslané fotografie spojují nejvyšší kvalita a neobvyklý, vysoce dekorační charakter. O tom, jak velký vliv na celkový vzhled pokoje mají připravené firmou demur.cz obrazy a triptychy se můžete nejlépe přesvědčit díky našim speciálně připravené inspirující vizualizace. V této speciálně přípravené části jsme umístili projekty pokojů navržených v různých stylech. Jejich společným jmenovatelem jsou profesionální obrazy - ideálně zvýrazňující výzdobu a dodávající prostoru konkrétní charakter. Pro zjednodušení výběru a procesu prohledávání vysněného vzoru - obrazy v katalogu jsme rozdělili do čitelných kategorií. V sekcích obsahujících obrazy do kuchyně, obrazy do obývácího pokoje, obrazy do dětského pokoje nebo obrazy do ložnice bez problémů najdete zajímavé motivy.

K tomu všemu jsme fotografie, grafiky a malby tištěné na plátnech umístili rovněž v tématických skupinách. S použitím čitelné navigace, nebo zapisujíc do okna vyhledávače tématickou frázi, dostanete se k fotografiím ukazujícím automobily, květiny, krajiny, komiksové vzory, olejomalby, architektury nebo náboženská témata. Obzvláště doporučujeme abstrakce, panoramata nebo fotografie z kategorie "Pozadí a textury". Fotografie v těchto kategoriích – přenesené na plátno – nejen zvýrazňují vyjímečnou výzdobu místností ale rovněž jejich výjimečný charakter. Kromě toho část z nich využívajíc efektu optického klamu, rozšiřují, nebo prodlužují těsný, nebo těžko aranžovatelný pokoj, čímž se stává větší, prostornější a přítulnější.

Kdy už si vyberete odpovídající, ideální vzor, vyberte si rovněž tvar hotového obrazu. Nabízíme plátna tradiční, v jakémkoliv rozměru nebo skládající se z dvou, tří, čtyř, nebo dokonce pěti dílů. Ve výběr u odpovídajícího rozkladu vám pomůže praktická vizualizace. Všechny, nabízené na demur.cz nástěnné dekorace - bez ohledu na rozměr nebo rozložení - jsou vykonány pomocí profesionální metody tisku. Plátno pokryté velmi výrazným, vysoce nasyceným vzorem je následně nataženo na pevný stav. Boky obrazu jsou důkladně dotištěny, díky čemu dekorace nevymáhají dalšího rámovaní a jsou hotové k připevnění na stěnách. Takto vykonané triptychy a obrazy jsou odolné proti působení vnějších vlivů: slunečních pramenů, vlhkosti nebo teplot. Lze je umístit v těch nejhorších podmínkách jako jsou na příklad koupelny, kuchyně nebo restaurace. Nepotřebují speciální péči ani čištění, nedeformují se a neblednou. Módní a vysoce dekorativní, přitahující zrak obrazy a triptychy demur.cz v sobě spojují moderní technologie, vyjímečnou dbalost o detaily a tradiční pěkno zakleté v stále atraktivním malířství. Budou těšit přes dlouhá léta, uchvátí pokolení a postarají se o to, aby soukromá ložnice nebo domácí obývák dostali lesk nejslavnějších uměleckých galerií.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.