Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety taneční škola

Vítáme Vás v taneční škole a ihned Vás zveme k účasti na první lekci! Můžete si vybrat klasický balet, energizující hip hop nebo emocionální, argentinské tango. I klasický tanec. I moderní jazz. I... mnohem, mnohem víc! Protože tanec je kaleidoskopem rytmů a plné spektrum unikátních, krásně navržených úkladů, jejichž krása vyžaduje speciální podání. To právě vzhledem k inspirativnímu charakteru tance - jsme mu věnovali celou galerii nádherných nástěnných návrhů. Ve zvláštní sekci jsme pro Vás připravili množství povzbuzujících k akci, motivujících fotografií. Našlo se zde místo také na elegantní grafiky, moderní, abstraktní obrazy a romantické skici, které velmi uměleckým způsobem ukazují krásu pohybujícího se v rytmu hudby těla.
Představené v galerii fotografie potěší každého, dospívajícího milovníka stylu breakdance či romantickou milovnici klasického baletu. Grafiky pasují rovněž do interiéru ženské ložnice - nebo naopak! – syrového obývacího pokoje, nutně potřebujícího průlomového monochromatického akcentu. Ale to není konec ... Naše profesionální, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, střižené na míru, velmi energické tapety doporučujeme také tanečním školám. Silně nasycené, odolné proti oděru a vlhkosti tapety statečně čelí nejtěžším podmínkám. Nevyblednou, neztrácí nic ze své atraktivnosti, dlouhá léta těší oko výjimečnou krásou a dokonale zdůrazňují charakter profesionálních tréningových sálů a sálů pro taneční zkoušky.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz