Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety rýsované květiny

Krása květin uvěčněná na plátně může vyvolávat pozitivní vibrace. Fantastické květy začarované v obrazech žijí svým rytmem svázané kouzlem pěkna a citů, jakými je obdaří ti kdo si je budou prohlížet. Unikátní ornament rostlin, ve formě stilizované rostlinné spleti na Vaší stěně Vás začarují na celý rok. Kalejdoskop barev, plné spektrum čarujících, květinových motivů a spetka artistického pověvu. Kreslené šikovnou rukou květiny - zamčené v rámech originální, moderní fototapety - jsou ideálním spojením klasického, nepřecenitelného motivu a modernistického, velmi aktuálního a žádaného designu. Jednoduše: skvělý doplněk místností! Stějně tak pro fanoušky romantické lehkosti jak rovněž milovníky digitální grafiky v umírněném modernistickkém vydání.
Zveme Vás na odpolení procházku zahradními uličkami. Jednak naše procházka bude jiná od klasických, nedělních procházek. Místo do rozkveteného, neco divokého háje - vyjdeme si do vyjímečně inspirující galerie. Na stěnách josu představeny dekorace na téma květinových arcidíl - utvořené rukou mistrů, moderní grafiky s květinovou duší. Příroda od jakživa inspirovala umělce. Rovněž ty, kteří zodpovídají za návrhářské kreace, aranžace a přitahující zrak dekorace. Na demur.pl – výjimečné, cenné, obdivované a utrvalené malíři květiny a plné barev květy se zde ukazují ve své digotální, moderní, ale jakže romatické formě.
Tradiční, pásové růže, orientální lílie, pastelové polní květy, planoucí máky a rustikální dušičky nemalované naturalistickým, a zároveň - plně tvůrčím způsobem. Pěkné květinové portréty se staly inspirací k stvoření galerií Draw Flowers – určených všem obdivovatelů, květinových motivů a fanouškům originálních dekoratérských doplňků. Fototapety z dílu „Rýsované Květiny” s úspěchem přináší do našich pokojů žádaný, trochu romantický, velmi svěží a dívčí klimat. Tapety se perfektně hodí do prodyšných a delikátních stylů (na příklad rustikální nebo shabby chic), jak rovněž v metodistických, minimalistických aranžacích - oteplujíc je, oživujíc a dodávajíc jim potřebných barev.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz