Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety města

Noc ve velkém městě? A co takhle ráno s pohledem na ocelové mrakodrapy? Velkoměstskost je stále modernější, a jejim vyvrcholením je fototapeta město - nástěnná dekorace, která ideálně zdůrazní modernismus místností XXI století. Nechť se Vaše ložnice promění v náladové město malované nocí, a obývák - v New Yorkskou energetizující čtvrť plnou mrakodrapů. Vsaďte na ponad časové fototapety ve velkoměstském stylu, které se nikdy neokoukají a nevyjdou z módy. Vyberte si výjimečné městské fototapety na svoje stěny, prohlédněte si naši nabídku. Obdržíš fototapety vyrobené na míru ideálně pasující do Vašeho bytu. Naše produkty nejsou pouhými designérskými hity, je to rovněž vysoká kvalita za přístupnou cenu.
Díky seriálům jež bijí rekordy popularity, oblíbeným knihám, fejetonům publikovaným v nejznámějších magazímech a blogům lifestylerů - trend na velkoměstské, návrhářské doplňky získává stále na síle. Mezi doplňky s největší oblibou vedou přede vším doplňky a dekorace navazující na slavné symboly spojované s oblíbenými, plnými žiovota metropolemi - New Yorkem, paříží, Římem či Londýnem. To právě ve velkých městech se rodí globální trendy - módní, kreativní nebo návrhářské. Mezi ty poslední, se na prvním místě udržuje boom na doplňky navazující na uliční kulturu nebo praktické dekorace - inspirované velkoměstskou architekturou a obsahující kouzlo života v centrum světových událostí.
Návrhářské dodatky - navazující na symboly charakteristické pro největší metropole - perfektně pasují do moderního, minimalistického stylu. Fototapety soustředěné na New Yorkských věžácích, ukazující kultové žluté taxíky, nebo plné života ulice perfektně pasují do role designérských doplňků akcesoriów – ideálních do modernistického obýváku a oživující monochromatickou kuchyni. Návrhářské pohlednice z romantické Paříže nebo fotografie na nichž zvěčněno Londýn zahalený do husté mlhy budou pro změnu pasovat do ložnic navržených v delikátní něco buduárové velmi ženské atmosféře. A panoram ata a velkoměstské západy slunce - úspěšně zastoupí okoukané obrazy a vnesou do domů nebo kanceláří špetku kosmopolitního vánku.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz