Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety abstrakce

Fototapety abstrakce – perfektní doplnění moderní místnosti a hrátka pro domácí sběratele moderního umění. Abstraktivní fototapety jsou technicismem, modernou a elegantním minimalismem v jednom. Je to také nejjednodušší způsob na zvětšení místnosti a dodání jí pomocí optické iluze nového rozměru. Kubistické vzory a motivy rostlin zastíněné rouškou představivosti přitahují zrak, nabádají k zamyšlení, nutí nás k reflexi a způsobují, že takto ozdobená místnost jednoduše zapadá do paměti. Spirály, mandaly, kalejdoskopy i paprsky rozprášeného světla - geometrie barev a barvy umění budoucnoti již nyní mohou hostit na stěnách domácí ložnice nebo profesionální a inovátorské kanceláře.
Abstraktní umění je jako hudba. V obou těchto oblastech není jejich obsah ukazován přímo pomocí zřejmých, jasných a všem srozumitelných prostředků. Rozhodující pro danou kreaci téma je znázorněno spíše použitím specifických barev, textur a kontrastů, a nikoli namalovanými na plátně figurativními samozřejmými motivy. Právě díky tak sofistikovanému přístupu k umění tvorby - abstraktní díla jsou podivuhodně nejednoznačná, náchylná k interpretacím a nápaditá. Fantazijní, neskutečné, mimořádně bohaté obrazy a grafiky otevírají dveře do jiné dimenze a zvou na cestu do světa umělecké představivosti, kde každá - zdánlivě bezvýznamná - skvrnka nebo čára mají vlastní vícevrstvý význam.
Skvrny, tečky a čárky - obrazy a abstraktní grafiku vnímáme, v první řadě, jako soubor chaotických, neurčitých, a dokonce náhodných tahů štětcem nebo škrtů perem. Nic není dál od pravdy, neboť každé, naplněné tímto způsobem plátno obsahuje uměleckou hloubku - vypráví neobyčejný příběh, který apeluje na významné události a velké emoce. Skutečný význam takových grafik a obrazů dokáží přečíst pouze opravdoví znalci umění, čili - lidé s citlivou povahu. Díky tomu abstraktní fototapety, díky své neobvyklé mnohavrstvosti zakleté v rámech představ a malířských nápadů, přestávají být pouze dekoracemi místností, ale začínají ukazovat na vkus a ukazují artistickou citlivost jejich majitelů.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz