Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety krajobrazy

Fototapety krajobrazy – změnte váš domov v Provensálská pole kvetoucí levandule nebo letní, tropickou pláž. Vystačí odpovídající fototapeta, abychom se v jedné chvlce nalezli v exotickém Thajsku nebo romantické Florencii. Dopřejte si koupelnu s pohledem na skotský zámek a obývací pokoj pod střechami Paříže. Fototapeta krajobraz je cestou kolem světa bez vycházení z domu! Krajobrazy jsou designérskou klasikou – doplňky objevující se v různých postavách od mnoha let (či spíše století) oplývající neustálou popularitou. V naší galerii nabízíme neobvykle malebné a vyrobené z materiálů nejvyšší kvality fototapety vrhající nové světlo na ten jak dobře známý motiv, působící jako svěží vánek poletujícího v krajině designerských trendů větru.
„Výpravy za štětcem” jsou turistickou inspirací pro všechny milovníky hodnotného umění. Milovnící malířství následují největší mistry a na své cestě nachází místa, která byla zachycena na slavných plátnech. A u té příležitosti – navštěvují nejkrásnější zákoutí světa, takové jak Monetova zátoka Le Havre v Normandii nebo slavný Bulvár Montmartre, jež inspiroval sérii prací Pisarra. Povinnou zastávkou této cesty je rovněž provensálské Arles a procházka po uličkách kterými kdysi kráčel sám Vincent van Gogh. Taková artistická výprava je nezapomenutelným zážitkem. A při té příležitosti - fantastická designerská inspirace a výkvět dekoratérských návrhů zamčených v oddělení „Fototapety krajobrazy”
Milovníky umění, amatéry fotografie, světoběžníky a fanoušky moderních dekoratérských inspirací - všechny milovníky pěkna v přírodním formě zveme na výpravu. Plánovaná výprava ma neobvyklý význam. Ta neobvyklá výprava přes provensálská pole, divokou africkou savanu nebo přímořské pláže probíhá z pohodlí Vašich obývacích pokojů a ložnic. A to vše díky krásným fototapetám. Impresionistické východy a západy slunce, námořní obzory, navazující na tvrobu největších mistrů od krajobrazů - naše návrhy nejenže vrhají nové světlo na známý a od věků ceněný artistický motiv, ale zároveň přináší do místnosti neobvyklou atmosféru a aktivně povzbuzuje představivost k životní výpravě bez vycházení z Vaší oblíbené vysezené sedačky.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz