Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety motýli

Očarují nasycenými barvami, připomínají nám příjemné teplo a vysněnou dovolenou. Podle některých, fantastický teorií - mají také magickou moc ovlivňovat osud světa. V demur víme jen jedno: krása motýlů si zaslouží zvláštní uznání. A prominentní místo v sekci nástěnných inspirací! Fototapety motýli jsou jednou z nejvíce barevných galerií v našem sestavení. Míchají se v ní modré, růžové, fialové, červené nebo citronově žluté. Je zde také místo pro textury, světlo a stín - faktory potřebné k řádnému dokreslení prchavé krásy těchto pomíjivých tvorů. Protože motýli jsou esencí půvabu, elegance a přírodní krásy. Je dobré se občas na ně podívat. Ještě lépe - nalákat je na domácí stěny a požádat je, aby tam zůstali na déle.
Nepřipínáme, nechytáme do síťky a neskladujteme v zaprášených vitrýnách. Namísto toho - čerpáme z jejich krásy plnými hrstmi, inspirujeme se jejich barvami a opájíme se jejich pomíjivou krásu. Motýli na stěně se krásně prezentují v každé aranžaci, každém stylu a každé konvenci interiérového designu. Nádherně harmonizují s růžovou dětských pokojů, zdůrazňují intimní atmosféru jemné, ženské ložnice a prolamují chlad obývacího pokoje zařízeného v modernistickém stylu. Rozvíjejí křídla na stěnách kanceláří, kosmetických salónů a restaurací. Kdekoliv se objeví, rozsévají kolem sebe auru štěstí spojovanou s lehkostí a letní rekreaci. A unašejíc se na pozadí fototapety - dovolují Vám (déle než na chvíli) vychutnávat jejich krásu.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz