Fototapety motýli

Očarují nasycenými barvami, připomínají nám příjemné teplo a vysněnou dovolenou. Podle některých, fantastický teorií - mají také magickou moc ovlivňovat osud světa. V demur víme jen jedno: krása motýlů si zaslouží zvláštní uznání. A prominentní místo v sekci nástěnných inspirací! Fototapety motýli jsou jednou z nejvíce barevných galerií v našem sestavení. Míchají se v ní modré, růžové, fialové, červené nebo citronově žluté. Je zde také místo pro textury, světlo a stín - faktory potřebné k řádnému dokreslení prchavé krásy těchto pomíjivých tvorů. Protože motýli jsou esencí půvabu, elegance a přírodní krásy. Je dobré se občas na ně podívat. Ještě lépe - nalákat je na domácí stěny a požádat je, aby tam zůstali na déle.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace motýli s fototapety

Odpočinek motýla na šeříku

Fialová a žlutá k sobě vždy pasují a doplňují se. Tím spíše pokud jde o úplně přírodní scenérii,

Motýlí šepot - Krásný tanec

Každé zvíře má v sobě něco jedinečného, co nelze nazvat slovem. Jemnost motýla v nás vyvolá...

Letní mýtina

S čím si spojujeme léto? S blaženým lenošením, s dovolenou a několikakilometrovými procházkami...

Barevná dokonalost

Pokud se vám zdá, že váš interiér postrádá výraznost, je příliš nudný a banální a nepozorujete...
Nepřipínáme, nechytáme do síťky a neskladujteme v zaprášených vitrýnách. Namísto toho - čerpáme z jejich krásy plnými hrstmi, inspirujeme se jejich barvami a opájíme se jejich pomíjivou krásu. Motýli na stěně se krásně prezentují v každé aranžaci, každém stylu a každé konvenci interiérového designu. Nádherně harmonizují s růžovou dětských pokojů, zdůrazňují intimní atmosféru jemné, ženské ložnice a prolamují chlad obývacího pokoje zařízeného v modernistickém stylu. Rozvíjejí křídla na stěnách kanceláří, kosmetických salónů a restaurací. Kdekoliv se objeví, rozsévají kolem sebe auru štěstí spojovanou s lehkostí a letní rekreaci. A unašejíc se na pozadí fototapety - dovolují Vám (déle než na chvíli) vychutnávat jejich krásu.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.