Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy zvířata

Od divokých nespoutaných, vyzbrojených hřívou a tesáky vládců africké pláně, po domestikované kočky, zcela přátelské a útočící pouze na klubíčka příze. Přes hloubky oceánu hledajíc korály a fantasticky barevné ryby, až po bláznivý let v doprovodu volných a opeřených vládců prostoru. Jednoduše - fotografická cesta kolem světa nejkrásnějšími stezkami, jak exotických tak i v našich zeměpisných šířkách dobře známých, zvířat všech kalibrů. Kaleidoskop zázraků (a zvláštností) přírody, zoologické duha textur a barev a hlavně krása v nejryzejším a nejpřirozenějším vydání. Inspirující obrazy se zvířaty jsou esencí kouzelného světa uzavřeného v dekorační, extrémně funkční formě.
Pohádkový motýl, hrozivý tygr, pomíjivý kolibřík a magicky simpatická série nedospělých psů a koťat domovského chovu. V naší jedinečné kategorii interiérových nástěnných dekorací jsme umístili nejnápaditější, velmi kreativní a budící upřímnou sympatii fotky s domácími mazlíčky v hlavních rolích. Umělecké záběry ukazující scény z divoké savany zdůrazní exotickou krásu obýváku v africkém stylu. Mořské hvězdice a mušle pasují jako dekorace do koupelny a růžový lumíci nebo barevné motýly doplňují výzdobu ženského budoáru. Plyšový psi, milé opice, surigatki nebo barevné papoušky zase - padnou do oka nejmenších aranžérům. Protože krása fauny vás očaruje bez paměti a rozpouští všechny hranice. Rovněž ty aranžérské.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz