Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety uličky

Fototapety uličky jsou dekoracemi které nejen uchvacují ale dodávají bydlení výjimečnou atmosféru, je to moderní způsob na optické zvětšení Vašeho bytu výjimečným a výrazným způsobem. Moderní tapety na stěnu nejsou pouze chladným modernismem, ale rovněž douškem sentimentu, historie nebo vzpomínek z prázdnin. Zveme Vás do dílu neobvyklých fototapet, do kterého Vás zavede romantická stará italská ulička. Na jejím konci najdete uchvatné fotografie rustikálních, dávno zapomenutých zákoutín Benátek, Londýna nebo Santorini. Starobylá Itálie, slunečné Chorvatsko nebo mistický Jerusalem viděné z perspektivy jedné procházky, zamčené na ploše fotografií z dílu - Fototapeta ulička.
Co udělat, aby jste mohli pocítit opravdovou atmosféru Benátek, Paříže nebo Barcelony? Vystačí odbočit z vyšlapaných turistických stezek a vydat se na procházku méně populárními zákoutími. Procházejíc se po méně známých uličkách, poznáte ukryté za reklamami zákoutí a a vyzkoušíte si speciality připravené v místních, navštěvovaných pouze místními obyvateli hospůdkách, dopřejete si nezapomenutelnou cestu plnou zážitků, jež nám budou závidět i ti nejzkušenější průvodci. Teprve daleko od davů v sladkém tichu, daleko od turistického mumraje, co nejblíže s pravdivým životem obyvatel krásných, prázdninových měst a městeček můžete zhluboka oddechnout a pocítit se plně uvolněný. A při té příložitosti - můžete poznat rovněž hrst neobvyklých designérských inspirací!
V naší výjimečné galerii představujeme detailní fotografické záběry malebných uliček: na jedné straně - ležící v samém centrum populárních, prázdninových míst, a na straně druhé - tiché, bez turistického shonu a davů zatoulaných výletníků. Pěkné fotografie vrhají nové světlo na italská, francouzká, španělská, portugalská a řecká města a městečka jak rovněž tvoří barevný kalejdoskop ideálních a pobouzejících představivost designérských inspirací. Fototapety uličky jsou pozvánkou na designérskou výpravu a malebnou procházku po krásných, historických uličkách a promenádách v jednom. To je rovněž důkaz, že populární prázdninové cíle je dobré navštívit rovněž mimo sezónu a fotografické památky z takových výletů - z pýchou vystavovat na stěnách svého domu.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz