Fototapety pastely

Jak známo každá dekorace by měla být jemná a delikátní, aby příliš nerazila. Proto také ve většině místností, mnohem vhodnější budou fototapety pastely. Jde o použití měkkých a jasných barev. Tímto způsobem jsme schopni obohatit jemným stylem dekoraci místnosti. Samozřejmě, že na takové fototapetě pastely můžete najít celou řadu vzorů, tvarů, a dokonce i pohledů. Proto také neexistuje žádná obava z omezení v takové situaci. V podstatě v případě tohoto typu dekorace na stěnu, máme rovněž prakticky neomezený počet modelů, které se odlišují od okolí svým klidem a jemností. Nicméně umístěna na stěně zajisté okamžitě vzbudí pozornost. Takže nemusíte mít strach z toho, že by pastelové barvy byly málo viditelné na stěně.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace pastely s fototapety

Malované na dřevě

Pokud toužíte po přírodní dekoraci, můžeme k tomu využít tuto fototapetu. V tom případě...

Růžová kompozice

Neobvyklá kytice, nebo spíš zajímavá kompozice. Zajímavý vzor stvořený z květů a stějně...

Pastelové sovičky

Sovy jsou jedním z nejpopulárnějších často využívaným motivem dekorací. V tomto případě ale...

Pastelová iluze

Optické iluze nemusí vznikat pouze výrazných a tmavých barev. Příkladem toho je tato pastelová...
Tento druh výzdoby stěn je skvělým příkladem toho, že i neblíštivé a méně intenzivní barvy mohou vytvářet opravdu zajímavou a viditelnou dekoraci vhodnou prakticky pro každý typ místnosti. Vše záleží na zvoleném vzoru. Kvůli tomu, že je obrovské množství možností využili jsme toho a můžeme představit opravdu širokou škálu vzorů, které jsou celé pokryty jasnými barvami z rodiny pastelů. Tímto způsobem můžete určitě obohatit dekoraci nejen soukromých pokojů v domech nebo bytech, ale také v ordinacích nebo kosmetických salonech nebo dokonce v kancelářích. Určitě se taková jemná dekorace mnohem zajímavěji představí, a k tomu ještě jemně a neagresivně obohatí místnost.S bohaté zásoby pastelových barev jsme utvořili spoustu unikátních dekorací na stěnu.

Nejnovější inspirace s fototapety pastely

Jemný závěs z listů

Naše nabídka obsahuje fototapety velmi rozmanitého charakteru, takže si zde každý najde to své....

Jemná společnost rostlin

Víme, že často hledáte kompromis mezi módním minimalismem v interiérech a touhou zdobit stěny...

Minimalistická džungle

Většina vzorů s módními Monstery a dalšími exotickými rostlinami jsou fototapety se spoustou...

Rozsvítíme interiér

Stále pro vás hledáme další a další zajímavá grafická řešení, která mohou originálně ozdobit...

Prášková delikatesa růžové

Jste minimalisté, a proto hodláte svůj domov zařídit s malým množstvím dekorací, jednoduchým...

Mátové sny

Mátová barva v neonovém provedení v oblasti interiérového designu dlouhá léta vůbec neexistovala.

Geometrický ideál

Geometrické motivy dosáhly v poslední době ve světě interiérového designu vrcholu popularity....

Energie barev

Češi si stále častěji vybírají dekorace ve veselých a energických barvách. To nás velmi těší,...
Jedním slovem dekorace by měla být přede vším jemná, ale i tak intenzivní, aby bez překážek byla schopna vytvářet souvislý celek s aranžací prostoru. Bezesporu pastelové barvy jsou schopny splnit všechny tyto požadavky. Dekorace na stěnu v jemných barvách čili pastelových jsou nejlepším důkazem, že je možné takovým způsobem dodat v interiéru výrazný dekorativní akcent . Z mnoha kategoriích, do nichž byly pastelové dekorace rozděleny určitě každý bude moci snadno najít takový vzor a barevné provedení, které by nejlépe pasovalo do vybrané místnosti. To je důvod, proč doporučujeme jemné a světlé dekorace na stěnu, které nepochybně obohatí výzdobu každého interiéru a zároveň nebudou příliš vyčnívat od jiných dekorativních prvků.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.