Fototapety pastely

Jak známo každá dekorace by měla být jemná a delikátní, aby příliš nerazila. Proto také ve většině místností, mnohem vhodnější budou fototapety pastely. Jde o použití měkkých a jasných barev. Tímto způsobem jsme schopni obohatit jemným stylem dekoraci místnosti. Samozřejmě, že na takové fototapetě pastely můžete najít celou řadu vzorů, tvarů, a dokonce i pohledů. Proto také neexistuje žádná obava z omezení v takové situaci. V podstatě v případě tohoto typu dekorace na stěnu, máme rovněž prakticky neomezený počet modelů, které se odlišují od okolí svým klidem a jemností. Nicméně umístěna na stěně zajisté okamžitě vzbudí pozornost. Takže nemusíte mít strach z toho, že by pastelové barvy byly málo viditelné na stěně.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace pastely s fototapety

Květinář v pastelově růžové barvě

Pastelové odstíny jsou plné smyslných detailů. Každá chvíle strávená v dokonalém, květinovém...

Ranní houpání v oblacích

Všichni jsme čas od času s hlavou v oblacích. Toto přísloví má pozitivní dopad, a ve spojení s...

Hyacint z blízkosti

Jeden květ hyacintů ve skutečnosti tvoří desítky drobných kvítků. Díky nim můžeme obdivovat celek....

Malované na dřevě

Pokud toužíte po přírodní dekoraci, můžeme k tomu využít tuto fototapetu. V tom případě představuje...
Tento druh výzdoby stěn je skvělým příkladem toho, že i neblíštivé a méně intenzivní barvy mohou vytvářet opravdu zajímavou a viditelnou dekoraci vhodnou prakticky pro každý typ místnosti. Vše záleží na zvoleném vzoru. Kvůli tomu, že je obrovské množství možností využili jsme toho a můžeme představit opravdu širokou škálu vzorů, které jsou celé pokryty jasnými barvami z rodiny pastelů. Tímto způsobem můžete určitě obohatit dekoraci nejen soukromých pokojů v domech nebo bytech, ale také v ordinacích nebo kosmetických salonech nebo dokonce v kancelářích. Určitě se taková jemná dekorace mnohem zajímavěji představí, a k tomu ještě jemně a neagresivně obohatí místnost.S bohaté zásoby pastelových barev jsme utvořili spoustu unikátních dekorací na stěnu.

Nejnovější inspirace s fototapety pastely

Čas na okamžiky plné ovoce

Každý z nás sní o místnosti, ve které ožívají pochoutky, plné pozoruhodné energie a jedinečného...

Pastelové sovičky

Sovy jsou jedním z nejpopulárnějších často využívaným motivem dekorací. V tomto případě ale...
Jedním slovem dekorace by měla být přede vším jemná, ale i tak intenzivní, aby bez překážek byla schopna vytvářet souvislý celek s aranžací prostoru. Bezesporu pastelové barvy jsou schopny splnit všechny tyto požadavky. Dekorace na stěnu v jemných barvách čili pastelových jsou nejlepším důkazem, že je možné takovým způsobem dodat v interiéru výrazný dekorativní akcent . Z mnoha kategoriích, do nichž byly pastelové dekorace rozděleny určitě každý bude moci snadno najít takový vzor a barevné provedení, které by nejlépe pasovalo do vybrané místnosti. To je důvod, proč doporučujeme jemné a světlé dekorace na stěnu, které nepochybně obohatí výzdobu každého interiéru a zároveň nebudou příliš vyčnívat od jiných dekorativních prvků.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.