Fototapety Mapa světa

Pro cestovatele stále představují – navzdory technologickému pokroku – nejlepší nápovědu a vždy praktický znak ke změně kursu. Pro světoběžníky navštěvující vzdálené země pouze na křídlech představivosti – vytvořené s pečlivostí profesionálními kartografy a uzavřené uvnitř atlasu mapy jsou velkou inspirací a motivací do toho, aby učinit vše, aby popsaná místa navštívit jednou opravdu. Kromě toho mapy – ať už ty moderní, velmi grafické, či stylizované na starých, ještě ne tak přesných a často velmi zavádějících souborech – jsou krásným, vždy aktuálním doplňkem interiérů. To právě proto – a při té příležitosti s myslí o všech (teoretických i praktických) cestovatelích – vytvořili jsme kategorii fototapety mapy světa - internetovou galerii vždy žádoucích, nástěnných inspirací.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Mapa světa s fototapety

Monochromatické kontinenty

Šedé interiéry jsou stále více populární. Použití monochromatických barev uklidňuje místnost...

Svět plný barev

Každý teenager chce být individualistou - mít své vášně a odlišovat se. Touto vášní jsou často...

Matka země

Máme také něco pro dobrodruhy a milovníky "Indiana Jones", kde hlavní postavou, bezpochyby,...

Stará mapa

Na této mapě představujeme pouze kontinenty bez podrobných popisů. Zatímco obklopující je vody...
Dokonale doplňují interiér udržovány v klasickém tónu, mužského kabinetu. Skvěle korespondují s obývacími pokoji zařízenymi v souladu s zásadami koloniálního stylu. Zavěšeny na stěnách dětských pokojů povzbudí představivost dětí a jsou vhodné jako velmi atraktivní učební pomůcka. Mapy světa zachycené v podobě moderních fototapet se hodí do každé konvence a v každé – ať už moderní a minimalistické, či umělecky přehnané, romantické – stylizaci najdou své místo. To je důvod, proč jsme v naší inspirující galerii umístili zároveň moderní mapy, vektorové a připomínající obrazy zobrazené na profesionálních projektorech, mapy vytažené přímo ze stránek školních atlasů jak rovněž mapy historické – nanesené na papyrové pozadí a nebo ukazující svět viděný očima kartografů osmnáctého století .

Nejnovější inspirace s fototapety Mapa světa

Svět na dohled

Chcete-li již od začátku rozvíjet fantazii svého dítěte a výrazně rozšířit jeho vývojové obzory,

Nostalgický pohled na svět

Fototapety s mapami světa jsou velmi oblíbenou grafikou. Tento pohled se nám líbí, protože v...

Prstem na mapě

Je na čase začít s dobrodružstvím! Zkoušeli jste někdy jít na ulici s mapou, procházet staré...

Na kole po mapě světa

Fototapeta nejsou jen barvy – je způsob, jak prezentovat svět, ve kterém žijeme, aby každé...

Ve stěnách Našeho světa

Každý z Nás se může cítit zamčené ve světě, který se pohybuje kolem v omezeném prostoru bez...
Všechny prezentované v této kategorii fototapety mapy světa spojují vysokou kvalitu vykonání a nesmírně dekorativní potenciál. Vytištěné na vysoce kvalitním papíře, charakterizovány vysokou intenzitou barev, dostupné v několika rozměrech (rovněž na míru), nevyžadují zvláštní péči a zcela bezpečné pro zdraví fototapety mapy světa mohou být použity k aranžování každého interiéru. Představené v galerii nápady doporučujeme zejména světoběžníkům a snílkům snícím o vzrušující cestě kolem světa. Fototapety mapa světa rovněž doporučujeme milovníkům koloniálního a minimalistického stylu . Zachycené ve formě fototapet mapy jsou také dokonalou inspirací, perfektně vytvářející klima a plnící v dětském pokoji roli vzdělávací pomůcky, dekorativně zavěšené na stěně třídy.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.