Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Mapa světa

Pro cestovatele stále představují – navzdory technologickému pokroku – nejlepší nápovědu a vždy praktický znak ke změně kursu. Pro světoběžníky navštěvující vzdálené země pouze na křídlech představivosti – vytvořené s pečlivostí profesionálními kartografy a uzavřené uvnitř atlasu mapy jsou velkou inspirací a motivací do toho, aby učinit vše, aby popsaná místa navštívit jednou opravdu. Kromě toho mapy – ať už ty moderní, velmi grafické, či stylizované na starých, ještě ne tak přesných a často velmi zavádějících souborech – jsou krásným, vždy aktuálním doplňkem interiérů. To právě proto – a při té příležitosti s myslí o všech (teoretických i praktických) cestovatelích – vytvořili jsme kategorii fototapety mapy světa - internetovou galerii vždy žádoucích, nástěnných inspirací.
Dokonale doplňují interiér udržovány v klasickém tónu, mužského kabinetu. Skvěle korespondují s obývacími pokoji zařízenymi v souladu s zásadami koloniálního stylu. Zavěšeny na stěnách dětských pokojů povzbudí představivost dětí a jsou vhodné jako velmi atraktivní učební pomůcka. Mapy světa zachycené v podobě moderních fototapet se hodí do každé konvence a v každé – ať už moderní a minimalistické, či umělecky přehnané, romantické – stylizaci najdou své místo. To je důvod, proč jsme v naší inspirující galerii umístili zároveň moderní mapy, vektorové a připomínající obrazy zobrazené na profesionálních projektorech, mapy vytažené přímo ze stránek školních atlasů jak rovněž mapy historické – nanesené na papyrové pozadí a nebo ukazující svět viděný očima kartografů osmnáctého století .
Všechny prezentované v této kategorii fototapety mapy světa spojují vysokou kvalitu vykonání a nesmírně dekorativní potenciál. Vytištěné na vysoce kvalitním papíře, charakterizovány vysokou intenzitou barev, dostupné v několika rozměrech (rovněž na míru), nevyžadují zvláštní péči a zcela bezpečné pro zdraví fototapety mapy světa mohou být použity k aranžování každého interiéru. Představené v galerii nápady doporučujeme zejména světoběžníkům a snílkům snícím o vzrušující cestě kolem světa. Fototapety mapa světa rovněž doporučujeme milovníkům koloniálního a minimalistického stylu . Zachycené ve formě fototapet mapy jsou také dokonalou inspirací, perfektně vytvářející klima a plnící v dětském pokoji roli vzdělávací pomůcky, dekorativně zavěšené na stěně třídy.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz