Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy triptychy

Mezi obrazy které jsou zde zahrnuty najdete krajiny, objekty, rostliny a mnoho dalšího. JAvšak všechno je rozděleno tak nějak do tří obrazů, které společně tvoří souvislý celek. To je vlastně tajemství triptychů. Použitím tohoto typu dekorace máme více možností. Koneckonců záleží na vás, jak daleko od sebe pověsíte takové třídílné obrazy . Vše pravděpodobně bude také záviset na tom, co je na nich, a z jaké perspektivy, se nejlépe prezentují.
Mezi mnoha obrazy, které máme v této kategorii najdeme i takové, které jsou různé velikosti. Přesněji jde o to, že se každý ze tří obrazů bude mírně lišit od ostatních velikostí, a někdy dokonce tvarem. Neukrýváme, že tohle vše má jeden cíl. Ještě zatraktivnit sám obraz, kterým bude obohacena dekorace interiérů. Všechny moderní trojdílné obrazy mohou představovat společně jeden celý objekt nebo jen jeho fragment. Mýlil by se ten, kdo by si myslel, že když máme na třech plochách obraz, bude to záběr kompletní.To však neznamená, že obraz je neúplný. Naopak jednoduše ukazuje takový a ne jiný pohled. Můžete si být jisti, že to, co je nejvážnější zajisté bude trojdílný obraz představovat.
Všechny triptychy na zeď dávají téměř neomezenou možnost dekorování místnosti. Nakonec, pokud obraz ukazuje něco abstraktního, to čas od času můžeme změnit pořadí uložení jednotlivých částí. Ve skutečnosti, jak bude trojdílný obraz použit záleží na osobě, která si jej umístí na stěně. Stále častěji triptych nahrazuje tradiční formy obrazu. Konec konců trojdílný obraz může být mnohem zajímavěji využitý.Mějte však na paměti, že to jsou tři části téhož obrazu. A proto každá z nich znázorňuje část celku. Pouze když jsou zavěšeny vedle sebe v libovolné vzdálenosti, jsou schopny ukázat, co se na nich nachází.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz