Fototapety skandinávský styl

Jistě každý si je dobře vědom toho, jak může vypadat příroda v severských zemích.Proto, to vše tak nějak bylo přeneseno do vnitra domu. Takže můžeme říci, že tento styl je charakteristický především přírodními materiály, světlými barvami a poměrně jednoduchými tvary. To vše proto, že byly použity materiály, které byly blízko a snadno dostupné. To však samozřejmě neznamená, že tento styl není atraktivní. Stačí se podívat na nábytek v skandinávském stylu. Krása tkví v jejich jednoduchosti. Totéž platí pro dekorace, které mají obohatit aranžaci každého pokoje. Nakonec nástěnné a okenní dekorace mají za úkol diverzifikovat a doplnit aranžaci. Proto také nemusí být ve stejném stylu jako interiér.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace skandinávský styl s fototapety

Zpěv na bříze

Na stromu, který je raději rovný se objevila jedna halouzka. To na ní sedí barevný pták a zpívá,

Nástrahy zvířat

V tomto případě sledujeme lovce i oběť. To na nich záleží, jak se vše skončí. Na jedné straně...

Chvíle krásného rozjímání

Život není vždy plný růží. Každý den nám přináší nové výzvy, dává nám příležitost poznat to, s...

Zimní březový les

V lese skládajícím se ze samých bříz v zimě nevidíme prakticky nic mimo bílé. Ve Skandinávii...
Jedním slovem skandinávský styl se ideálně hodí k tomu aby doplnit interiér s jasným a jednoduchým nábytkem, a dodat kontrast bohatě vybavené místnosti. Pokud jde o dekorace zhotovené v tomto stylu, můžeme si být jisti, že na nich bude především pokoj, a také jemné a světlé barvy. Přesně to lze očekávat zároveň od fototapet jak rovnwž obrazů a plakátů. Nicméně, ne všechno musí být přesně takové aby zůstalo ve skandinávském stylu. V této kategorii najdete také dekorace, které jsou přirozeným prostředím skandinávských zemí. Jedná se o lesy a zvířat, která jsou schopna vytrvat v těchto obtížných a chladných podmínkách. Jednoduše je můžeme přidat do skandinávských dekorací. V tomto případě rovněž bude dominovat světlá barva a klid.

Nejnovější inspirace s fototapety skandinávský styl

Když se nad horami rozprostře mlha, můžeme si odpočinout

Pokud hledáte nápad na interiér, který vám přinese klid a blahodárnou relaxaci a zároveň...

V propasti mlhy

Svět viděný v mlze působí tajemně, záhadně a neobyčejně. Není divu, že designéři nástěnných...
Jak známo ve skandinávských zemích máme téměř vždy sníh. Tudíž i dekorace pocházející z přírodního prostředí budou jasné, jelikož bude převládat bílý sníh. Když jde o klidu můžeme vidět lesy, které jsou klidným shlukem stromů. Kromě toho zvířata, která zde žijí rovněž bezdůvodně neprojevují agresi. Tímto způsobem můžeme k skandinávskému stylu přičíst nejen to, co Skandinávci umísťují uvnitř budov, ale rovněž to co je obklopuje. Ačkoli ve skutečnosti dekoracemi udržovanými v tomto stylu může být cokoliv. Nejdůležitější je zachovat základní principy, a hlavně jasnost barev, jednoduchost tvarů, stejně jako přírodní prvky. Na základě těchto principů jsme schopni vytvořit jakýkoli obrázek ve skandinávském stylu. V minulosti obyvatelé používali to co měli k dispozici, a díky tomu vytvořili nový styl v aranžacích.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.