Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety skandinávský styl

Jistě každý si je dobře vědom toho, jak může vypadat příroda v severských zemích.Proto, to vše tak nějak bylo přeneseno do vnitra domu. Takže můžeme říci, že tento styl je charakteristický především přírodními materiály, světlými barvami a poměrně jednoduchými tvary. To vše proto, že byly použity materiály, které byly blízko a snadno dostupné. To však samozřejmě neznamená, že tento styl není atraktivní. Stačí se podívat na nábytek v skandinávském stylu. Krása tkví v jejich jednoduchosti. Totéž platí pro dekorace, které mají obohatit aranžaci každého pokoje. Nakonec nástěnné a okenní dekorace mají za úkol diverzifikovat a doplnit aranžaci. Proto také nemusí být ve stejném stylu jako interiér.
Jedním slovem skandinávský styl se ideálně hodí k tomu aby doplnit interiér s jasným a jednoduchým nábytkem, a dodat kontrast bohatě vybavené místnosti. Pokud jde o dekorace zhotovené v tomto stylu, můžeme si být jisti, že na nich bude především pokoj, a také jemné a světlé barvy. Přesně to lze očekávat zároveň od fototapet jak rovnwž obrazů a plakátů. Nicméně, ne všechno musí být přesně takové aby zůstalo ve skandinávském stylu. V této kategorii najdete také dekorace, které jsou přirozeným prostředím skandinávských zemí. Jedná se o lesy a zvířat, která jsou schopna vytrvat v těchto obtížných a chladných podmínkách. Jednoduše je můžeme přidat do skandinávských dekorací. V tomto případě rovněž bude dominovat světlá barva a klid.
Jak známo ve skandinávských zemích máme téměř vždy sníh. Tudíž i dekorace pocházející z přírodního prostředí budou jasné, jelikož bude převládat bílý sníh. Když jde o klidu můžeme vidět lesy, které jsou klidným shlukem stromů. Kromě toho zvířata, která zde žijí rovněž bezdůvodně neprojevují agresi. Tímto způsobem můžeme k skandinávskému stylu přičíst nejen to, co Skandinávci umísťují uvnitř budov, ale rovněž to co je obklopuje. Ačkoli ve skutečnosti dekoracemi udržovanými v tomto stylu může být cokoliv. Nejdůležitější je zachovat základní principy, a hlavně jasnost barev, jednoduchost tvarů, stejně jako přírodní prvky. Na základě těchto principů jsme schopni vytvořit jakýkoli obrázek ve skandinávském stylu. V minulosti obyvatelé používali to co měli k dispozici, a díky tomu vytvořili nový styl v aranžacích.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz