Obrazy pin-up

Vždy krásné, vždy s úsměvem, velmi lákavé, bonbónově barevné a - i přes úplyv let - stále drží dokonalý tvar! Děvčata pin-up budí i nadále zájem a touhu. A nyní - oni představují své jedinečné kouzlo v rámci připravených na demur.pl obrazů. Obrazy ve stylu pin-up jsou nesmrtelnými doplňky - ozdobné akcenty, které budou pasovat jak do velmi "dospělé" ložnice, tak i patřící bláznivému teenagerovi, udržováném v stylu komiksu a navazujícím do popartu pokoji. Jako by toho nebylo dost, tyto jedinečné doplňky skvěle zdůrazňují výzdobu kadeřnictví nebo kosmetického salonu, takže míst, ve kterých jemná, avšak poněkud povrchní ženskost je vždy vítaná a ochotně vystavovaná.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace pin-up s obrazy

Pin-up girl

Drahé Dámy, u příležitosti Vašeho nadcházejícího svátku Demur.pl připravil něco speciálního pro...

Vítejte ve světě barev

Motivy spojené s estetikou pin-up se u nás v poslední době těší nadprůměrné oblibě. A velmi...
Doslovný překlad - "pin-up" znamená pověsit. Méně slovníkově, mnohem zajímavější a posypané špetkou pepře rozvinutí tohoto pojmu se vztahuje k unikátnímu trendu, jehož počátky je hledat až bláznivých 40. a 50. letech minulého století. Právě tehdy - v průběhu poválečné rekonstrukce - došlo k opravdové, kulturní a morální revoluci. Jejímy agenty bývaly krásné dívky - oblečené v vkusném spodním prádle, rozevlátých sukních a šatech nebo sporých (jak tehdejší standardy) plavkách. To právě ony - osvobozené, fenomenální, perfektní, zvěčněné na fotografiích a plakátech - rozpalovaly představivost mužů a působily, že se na tvářích vychovaných v puritánském duchu žen objevovaly ruměnce zdravé, ačkoliv pečlivě ukrývaného pod vrstvou pudru vzrušení.
Byly objekty povzdechnutí a ztělesněním toho, co muži hledali u žen. Svobodné, ale daleké od vulgarity, svůdné a nevinné zároveň, zvěčněné na plakátech krásky věrně doprovázely vojáky během válečných výprav a jejich styl byl inspirací pro hollywoodské hvězdy, včetně - samotné Marilyn Monroe! Dnes, navzdory úplyvu let, tento jedinečný trend neztratil nic ze svého půvabu . Moderní ikony krásy čerpají plnou náručí z módy představované plakátovými dívkami a návrháři interiérů - rádi zařazují do svých projektů akcenty navazující na styl pin-up. Není tedy divu, že se v naší galerii našlo místo pro jedinečné obrazy, v kterých hlavní roli hrájí červéná líčka a dlouhé řasy dokonalý dívek ze sousedství.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.