Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety trávy

V případě trávy je úplně stejně jako každém jiném. To znamená, že pokud je správně upravovaná krásně se prezentuje a může být velmi zajímavou dekorací v zahradách, náměstích, loukách nebo i na jiných místech. Nicméně i přes upřímnou snahu a úsilí tráva zdobí pouze v určitém období roku, kdy máme teplo. Koneckonců pod sněhem už není tak krásná a velmi často není vidět. Proto v případě, že by tráva měla být trvalým dekorativním prvkem nejlépe by bylo použít fototapety tráva. Tímto způsobem, nejen oživíme krásnou zelení místnost, ale rovněž způsobíme, že v každém okamžiku budeme moci obdivovat rostliny. Pochopitelně v takové situaci sami rozhodujeme, jak tráva na nástěnné dekoraci má vypadat.
I když je řeč o jednom druhu rostliny to i tak se její vzhled na různých místech může lišit. Především odstínem zeleně, jak rovněž pevností trávy nebo její hustotou. Ačkoli ve skutečnosti záleží na typu trávy, jak rovněž hustotě výsevu. Přesto málokdo o tom přemýšlí, kdy jde jen o její obdivování. Proto v kategorii fototapety trávy nemáme rozdělení na takové detaily. Díky tomu se můžeme plně soustředit na vizuální straně dekorace. Jde o to, abychom rozhodli, která z nástěnných dekorací se nám nejvíce líbí. Samozřejmě, můžeme si vybrat mezi pohledem na samotnou hrací plochu zblízka nebo z větší vzdálenosti. Stejně zajímavá je tráva na přírodním pozadí, čili nějakých květinách, lese, západu slunce, nebo podobném.
Velmi zajímavě vypadají stébla trávy, které se jemně kymácející ve větru. Bohužel to není možné ucítit a vidět na jednom obraze. Nicméně, pokud popustíme uzdu svojí fantazii, a tráva na dekoraci bude pod jiným úhlem, to bez nadsázky můžeme říci, že v našem obývacím pokoji vlaje ve větru tráva. Ačkoli stejně zajímavě se prezentuje tráva během klidného dne, kdy se třpytí v slunečních pramenech. Bezpochyby taková dekorace je velmi zajímavá. Obzvláště jestliže trávu pokryjeme celý povrch jedné stěny. Díky tomu budeme mít trávník v místnosti. Denně bude úplně stejně krásný a vůbec nebude potřebovat péči jako ten živý na zahradě. Díky množství různorodých fototapet tráva, můžeme vytvořit jedinečnou výzdobu jakékoliv stěny, která rozzáří každý pokoj.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz