Fototapety trávy

V případě trávy je úplně stejně jako každém jiném. To znamená, že pokud je správně upravovaná krásně se prezentuje a může být velmi zajímavou dekorací v zahradách, náměstích, loukách nebo i na jiných místech. Nicméně i přes upřímnou snahu a úsilí tráva zdobí pouze v určitém období roku, kdy máme teplo. Koneckonců pod sněhem už není tak krásná a velmi často není vidět. Proto v případě, že by tráva měla být trvalým dekorativním prvkem nejlépe by bylo použít fototapety tráva. Tímto způsobem, nejen oživíme krásnou zelení místnost, ale rovněž způsobíme, že v každém okamžiku budeme moci obdivovat rostliny. Pochopitelně v takové situaci sami rozhodujeme, jak tráva na nástěnné dekoraci má vypadat.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace trávy s fototapety

Mezi stébly trávy.

Tento druh výzdoby ukazuje, která je v živých odstínech zelené, a k tomu se zdá být osvětlena....

Trochu jiná luční tráva

Na každé louce nacházíme různé rostliny, trávy a byliny. V našem případě jsme našli chomáč...

V romantické trávě.

Tráva má mnoho jmen, přesněji pod tímto jménem se skrývá rostlina v různých formách. V tomto...

Tráva posypaná rosou.

Pokud se jedná o živou a intenzivní zeleň, nejen že změní dekor v místnosti, ale také pozitivně...
I když je řeč o jednom druhu rostliny to i tak se její vzhled na různých místech může lišit. Především odstínem zeleně, jak rovněž pevností trávy nebo její hustotou. Ačkoli ve skutečnosti záleží na typu trávy, jak rovněž hustotě výsevu. Přesto málokdo o tom přemýšlí, kdy jde jen o její obdivování. Proto v kategorii fototapety trávy nemáme rozdělení na takové detaily. Díky tomu se můžeme plně soustředit na vizuální straně dekorace. Jde o to, abychom rozhodli, která z nástěnných dekorací se nám nejvíce líbí. Samozřejmě, můžeme si vybrat mezi pohledem na samotnou hrací plochu zblízka nebo z větší vzdálenosti. Stejně zajímavá je tráva na přírodním pozadí, čili nějakých květinách, lese, západu slunce, nebo podobném.

Nejnovější inspirace s fototapety trávy

Ahoj, vodní světe!

Voda je živel, který lidi odjakživa inspiroval a těšil. Není tedy divu, že se dodnes objevuje...

Šumící pole, šumící obloha

Zavřete oči a zkuste se ponořit do požehnaného snu plného krásy a jemnosti. Fototapeta s...

V zeleném, travnatém ložním prádle

Barva je to, co nás odráží, tvoří interiér a vytváří smysl pro krásu. Zamilujte se do jarních...

Létem vonící louka

Když se mezi trávou a květinami objeví intenzivní sluneční světlo, je jasné, že obdivujeme...

Klidná zeleň hřiště

Jen když ležíme na trávě, můžeme obdivovat takový výhled. Jemné stébla trávy, které vypadají,...
Velmi zajímavě vypadají stébla trávy, které se jemně kymácející ve větru. Bohužel to není možné ucítit a vidět na jednom obraze. Nicméně, pokud popustíme uzdu svojí fantazii, a tráva na dekoraci bude pod jiným úhlem, to bez nadsázky můžeme říci, že v našem obývacím pokoji vlaje ve větru tráva. Ačkoli stejně zajímavě se prezentuje tráva během klidného dne, kdy se třpytí v slunečních pramenech. Bezpochyby taková dekorace je velmi zajímavá. Obzvláště jestliže trávu pokryjeme celý povrch jedné stěny. Díky tomu budeme mít trávník v místnosti. Denně bude úplně stejně krásný a vůbec nebude potřebovat péči jako ten živý na zahradě. Díky množství různorodých fototapet tráva, můžeme vytvořit jedinečnou výzdobu jakékoliv stěny, která rozzáří každý pokoj.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.