Fototapety školka

Směsice duhových barev, přitahují zrak pohádkovým designem a silně pobouzejí představivost k vyprávění fantastických příběhů. Okouzlí nejen nejmladší, ale právě s myslí o nich představujeme je v naší jedinečné, velmi hravé galerii nástěnných inspirací. Animované, pohádkové, začarované tapety vašich oblíbených postav z dětských příběhů nahradí tisíce drobných obrázků. Během chvilky vytvoří v pokojích malých princezen a malých velikostí (ale velkých duchem) rytířů požadovanou atmosféru. Aktivují představivost, nenásilně, neviditelně trénují kreativní myšlení. A k tomu všemu plní dvojnásobnou úlohu: nejlepšího a nejvěrnějšího kamaráda a neustále bedlivého strážce a garanta klidných snů.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace školka s fototapety

Nyní pojďme hrát barvy!

Zde je fototapeta, která se dokonale hodí do prostoru dětského nebo batolecího pokoje, stojí za...

Zpívající děti

Děti se šťastně drží za ruce a skákajíc, tančíc, zpívají nějakou píseň. Tak lze, v jedné větě,...

Duhová zábava ve světě snů

Báječně barevná, plná neuvěřitelného kouzla, vytvořená pro děti, které si rády hrají a hodně se...

V zámku plném dětských snů

Pokud chcete, aby se dětský pokoj proměnil ve skutečnou oázu krásy a radosti, vyberte si...
Přátelské, velmi barevné, rýsující na stěnách fantastické příběhy fototapety z dílu školka dodáváme v hotových formátech nebo stříhámé na uvedenou velikost. Tapety jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které pokrýváme bezpečnou pro zdraví dětí, zdravotně nezávadnou barvou, která nezpůsobuje alergie. Intenzivní tisk po mnoho let neztratí nic ze své jedinečné přitažlivosti a fototapety účinně odolávají vlhkosti a změnám teplot. Kromě toho, pokud se dítě rozhodně domalovat do prezentovaného příběhu své vlastní autorské pokračování nebo ušpiní fototapetu - stačí otřít povrch vlhkou houbou a pohádkový obrázek získává svůj původní tvar.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.