Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety školka

Směsice duhových barev, přitahují zrak pohádkovým designem a silně pobouzejí představivost k vyprávění fantastických příběhů. Okouzlí nejen nejmladší, ale právě s myslí o nich představujeme je v naší jedinečné, velmi hravé galerii nástěnných inspirací. Animované, pohádkové, začarované tapety vašich oblíbených postav z dětských příběhů nahradí tisíce drobných obrázků. Během chvilky vytvoří v pokojích malých princezen a malých velikostí (ale velkých duchem) rytířů požadovanou atmosféru. Aktivují představivost, nenásilně, neviditelně trénují kreativní myšlení. A k tomu všemu plní dvojnásobnou úlohu: nejlepšího a nejvěrnějšího kamaráda a neustále bedlivého strážce a garanta klidných snů.
Přátelské, velmi barevné, rýsující na stěnách fantastické příběhy fototapety z dílu školka dodáváme v hotových formátech nebo stříhámé na uvedenou velikost. Tapety jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které pokrýváme bezpečnou pro zdraví dětí, zdravotně nezávadnou barvou, která nezpůsobuje alergie. Intenzivní tisk po mnoho let neztratí nic ze své jedinečné přitažlivosti a fototapety účinně odolávají vlhkosti a změnám teplot. Kromě toho, pokud se dítě rozhodně domalovat do prezentovaného příběhu své vlastní autorské pokračování nebo ušpiní fototapetu - stačí otřít povrch vlhkou houbou a pohádkový obrázek získává svůj původní tvar.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz