Fototapety Pampelišky

Prchavá krása pampelišek fascinuje a svádí malíře, sochaře, fotografy, básníky a tvůrce umělecké bižutérie. Načechrané, dokonalé koule rostoucí na zelených hladinách moře tráv jsou tak rachitické, že sebemenší poryv teplého větru je schopen zničit jejich složitou konstrukci – unášejíc květ vysoko do vzduchu, rozbíjejíc jej na malé kousky a rozsévá po celém světě. Pampelišky jsou prchavé, krátkodobé, kouzelně enigmatické. K tomu všemu jsou také velmi dekorativní, a fotografie nebo obrazy zavírající ve svých rámech prchavé kousky odkveteného květu pampelišky ohromují svým uměleckým načasováním. Stejně tak krásně se prezentují fototapety pampelišky – představující nejpozoruhodnější, malířské, fotografické nebo grafické záběry nadýchaných květů.

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace Pampelišky s fototapety

Kouzla léta

Jako dítě, každý z nás procházejíc se po louce plné pampelišek sledoval, jak jemné plátky...

Eko zeleň

V koupelnách, s odkazem do stylu Eko nemůže chybět téma zeleně - element přírody. Makro...

Střed odkvetené pampelišky

Ač ve skutečnosti zde vidíme pouze střed této rostliny, v tomto případě jej vidíme mezi jemnými...

V pastelovém tanci přírody

Jemnost pampelišky je prchavá jako první poryvy čerstvého větru. Podívejte se, jak krásný může...
Pampelišky jsou uměleckým, stimulujícím představivost synonymem pomíjivosti – zachycen v letu obraz znázorňující plynule prchající čas. Nadýchané koule – pozůstatky žlutých květů, vytvořeny neviditelnou rukou přírody a vyplývající z přirozeného rytmu života – evokují teplé, jarní rána a slunečné, letní odpoledne, a umístěné v rámech fototapety – Přinášejí do interiéru trochu teplých paprsků a příchuť nostalgie. Sentimentální fototapety pampelišek jsou dekoracemi šitými na míru romantické ložnice – zařízené v teplém, zbudovaném na barvách přírody stylu. Grafické pampelišky, zobrazené v anatomickém přiblížení a narýsované tužkou současného umělce, to jsou pro změnu akcenty odpovídající mužskému minimalismu a pasující v tlumených obývácích. Nadýchané květenství zachycené na duhovém pozadí doplňují pro změnu aranžaci dětského pokoje – barevného, pohádkového kouzelným způsobem působícího, že šťastné okamžiky dospívání trvají opravdu dlouho.

Nejnovější inspirace s fototapety Pampelišky

Jeho lehkost vás unese

Pokud máte ve svém nedávno zrekonstruovaném interiéru velkou volnou zeď a hledáte nápad na její...

Okamžiky, které se nedají zachytit

Sny se zdají být tak vzdálené, neskutečné, že jim obvykle nedávám pozor. Nahraďte chvíle...

Nebesky bílá lehkost

Kouzlo pampelišky se zaměřuje na okolní krásu. Pokud jste si ji alespoň jednou prohlédli zblízka,

Vánek

Ve statických obývacích pokojích v odstínech hnědé je vhodné použít intenzivní barvu pro...

Modrá oliva

Pro ty, jež jsou vyznavači moderního umění prezentujeme zajímavou aranžaci, ve které hlavní...
Fototapety pampelišky jsou jedinečným dílem – galerie impozantních inspirací určených zároveň pro romantiky a snílky, jak rovněž pro moderní pragmatiky výbírající efektivní, originální dekorace. Všechny, zahrnuté v této kategorii fototapety kouzelně tajemným způsobem zachycují čas a zadržují nejdůležitější okamžiky, uzavírajíc ve svých rámech to, co se dosud zdálo být jen dočasným, ničeným dokonce nejslabšími poryvy větru stvořením. Nyní, kouzelné a inspirující pampelišky – uchvacující pomíjivostí největších mistrů štětce, dláta a pera – jsou dostupné na dosah ruky a lákají svojí přirozenou krásou po celý rok. A tapety zdobené nadýchanými kuličkami – vyrobené na vysoce kvalitním papíře, vysoce nasycené pigmentem a zcela bezpečné pro zdraví – překvapující dekorativností a jedinečností srovnatelnou pouze s krásou jedinečné pampelišky.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.