Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Pampelišky

Prchavá krása pampelišek fascinuje a svádí malíře, sochaře, fotografy, básníky a tvůrce umělecké bižutérie. Načechrané, dokonalé koule rostoucí na zelených hladinách moře tráv jsou tak rachitické, že sebemenší poryv teplého větru je schopen zničit jejich složitou konstrukci – unášejíc květ vysoko do vzduchu, rozbíjejíc jej na malé kousky a rozsévá po celém světě. Pampelišky jsou prchavé, krátkodobé, kouzelně enigmatické. K tomu všemu jsou také velmi dekorativní, a fotografie nebo obrazy zavírající ve svých rámech prchavé kousky odkveteného květu pampelišky ohromují svým uměleckým načasováním. Stejně tak krásně se prezentují fototapety pampelišky – představující nejpozoruhodnější, malířské, fotografické nebo grafické záběry nadýchaných květů.
Pampelišky jsou uměleckým, stimulujícím představivost synonymem pomíjivosti – zachycen v letu obraz znázorňující plynule prchající čas. Nadýchané koule – pozůstatky žlutých květů, vytvořeny neviditelnou rukou přírody a vyplývající z přirozeného rytmu života – evokují teplé, jarní rána a slunečné, letní odpoledne, a umístěné v rámech fototapety – Přinášejí do interiéru trochu teplých paprsků a příchuť nostalgie. Sentimentální fototapety pampelišek jsou dekoracemi šitými na míru romantické ložnice – zařízené v teplém, zbudovaném na barvách přírody stylu. Grafické pampelišky, zobrazené v anatomickém přiblížení a narýsované tužkou současného umělce, to jsou pro změnu akcenty odpovídající mužskému minimalismu a pasující v tlumených obývácích. Nadýchané květenství zachycené na duhovém pozadí doplňují pro změnu aranžaci dětského pokoje – barevného, pohádkového kouzelným způsobem působícího, že šťastné okamžiky dospívání trvají opravdu dlouho.
Fototapety pampelišky jsou jedinečným dílem – galerie impozantních inspirací určených zároveň pro romantiky a snílky, jak rovněž pro moderní pragmatiky výbírající efektivní, originální dekorace. Všechny, zahrnuté v této kategorii fototapety kouzelně tajemným způsobem zachycují čas a zadržují nejdůležitější okamžiky, uzavírajíc ve svých rámech to, co se dosud zdálo být jen dočasným, ničeným dokonce nejslabšími poryvy větru stvořením. Nyní, kouzelné a inspirující pampelišky – uchvacující pomíjivostí největších mistrů štětce, dláta a pera – jsou dostupné na dosah ruky a lákají svojí přirozenou krásou po celý rok. A tapety zdobené nadýchanými kuličkami – vyrobené na vysoce kvalitním papíře, vysoce nasycené pigmentem a zcela bezpečné pro zdraví – překvapující dekorativností a jedinečností srovnatelnou pouze s krásou jedinečné pampelišky.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz