Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 7L7V6LG
Nabídka trvá již pouze Tue, 19 Nov 2019 22:59:59 +0000

Fototapety dopravní prostředky

Fototapety dopravní prostředky - ideální pro všechny milovníky motorizace, amatéry bručících motorů, pro osoby které přitahuje klasika jak rovněž pro ty které rády létají. Klasická auta, retro lokomotivy, obrovská letadla a luxusní lodě - všechno to zaparkováno na jedné stěně. Retro obývák a fototapeta s lokomotivou ve stylu vintage, moderní ložnice s pohledem na soukromou flotilu moderních aut, nebo kancelář s přiblížením na přístav zaplněný překrásnými plachetnicemi. Představujeme pouze hrstku nápadů na zosobnění bezbarvé místnosti, dodajíc jí sílu charakteru a vdechujíc jí žovot a pohyb. Jednoduše - ukažte svůj styl, rozhodněte se pro odpovídající vzor z dílu „fototapety dopravní prostředky” a poplujte směrem k dekoratérským trendům!
Smrtelně rychlé a módní sportovní nebo krásně vintage – bezesporu první místo v naší galerii zabírají automobily. Není na tom nic divného, jelikož moderní auta od věků rozpalují představivost milovníků rychlosti a fanoušků adrenalínu, a při tom - ideálně pasují do nových dekoratérských trendů. Jednak připravujíc tento díl a kompletujíc tématicky fotografie, chtěli jsme představit téma motorizace z úplně jiné, neznámé a nedoceněné strany. Daleko od banality - vsadili jsme ne na katalogové ale na artistické fotografie, které zachycují ve svých rámech nejem konstrukční detaily, ale i těžce popsatelnou divokost, vyjímečný, individuální charakter a mnohavrstvovou krásu. Proto je mezi našemi návrhy tolik nevšedních portrétů a grafik automobilů.
Kromě artistických detailů a neobvyklých snímků důležité místo zabírají romantická nebo městská pozadí s vozidly v hlavní roli. V té oblasti - první housle hrají charakteristické žluté taxíky protínající ulice New Yorku, londýnské autobusy, elegantní lodě klouzající po zpěněných vlnách, sentimentální parovozy nebo energetické startující v oblacích mlhy letadla. Každý představený návrh obsahuje všechno to, co v dopravních prostředcích milujeme nejvíc. Pohyb, konstrukční krása, emoce, adrenalin a vyjímečná atmosféra - právě tyto vlastnosti působí, že navržené v této kategorii fotografie jsou velmi tématické a - zároveň - krásně designerské. Splnění snů fanouška mechaniky a stylový doplněk v jednom.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz