Fototapety dopravní prostředky

Fototapety dopravní prostředky - ideální pro všechny milovníky motorizace, amatéry bručících motorů, pro osoby které přitahuje klasika jak rovněž pro ty které rády létají. Klasická auta, retro lokomotivy, obrovská letadla a luxusní lodě - všechno to zaparkováno na jedné stěně. Retro obývák a fototapeta s lokomotivou ve stylu vintage, moderní ložnice s pohledem na soukromou flotilu moderních aut, nebo kancelář s přiblížením na přístav zaplněný překrásnými plachetnicemi. Představujeme pouze hrstku nápadů na zosobnění bezbarvé místnosti, dodajíc jí sílu charakteru a vdechujíc jí žovot a pohyb. Jednoduše - ukažte svůj styl, rozhodněte se pro odpovídající vzor z dílu „fototapety dopravní prostředky” a poplujte směrem k dekoratérským trendům!

Bestsellers - Nejpopulárnější inspirace dopravní prostředky s fototapety

Výstavní obývák

Obří pozadí a skromná kreace nábytku tvoří překvapivý efekt. Opět dokazují že moderní tapety...

Pudrový sen

Každý pravdivý, milovník aut sní o sbírce amerických automobilů. Dech beroucí design, dokonale...

Retro moto

Klasické, dobře udržované auta rozpálí do červena smysly fanoušků automobilů. Rychlé a krásné...

Z očí do očí s cestování

Není možné zůstat celý život na jednom místě. Touha po cestování je tak silná, že si každý...
Smrtelně rychlé a módní sportovní nebo krásně vintage – bezesporu první místo v naší galerii zabírají automobily. Není na tom nic divného, jelikož moderní auta od věků rozpalují představivost milovníků rychlosti a fanoušků adrenalínu, a při tom - ideálně pasují do nových dekoratérských trendů. Jednak připravujíc tento díl a kompletujíc tématicky fotografie, chtěli jsme představit téma motorizace z úplně jiné, neznámé a nedoceněné strany. Daleko od banality - vsadili jsme ne na katalogové ale na artistické fotografie, které zachycují ve svých rámech nejem konstrukční detaily, ale i těžce popsatelnou divokost, vyjímečný, individuální charakter a mnohavrstvovou krásu. Proto je mezi našemi návrhy tolik nevšedních portrétů a grafik automobilů.

Nejnovější inspirace s fototapety dopravní prostředky

Retro s lokomotivou v hlavní roli

Až donedávna byl retro styl v interiéru spojován pouze se starým nábytkem a starožitnými knick...

Rychlost, krása, harmonie

Příznivci automobilového klimatu ve světě interiérového designu mohou být s tímto pohledem...
Kromě artistických detailů a neobvyklých snímků důležité místo zabírají romantická nebo městská pozadí s vozidly v hlavní roli. V té oblasti - první housle hrají charakteristické žluté taxíky protínající ulice New Yorku, londýnské autobusy, elegantní lodě klouzající po zpěněných vlnách, sentimentální parovozy nebo energetické startující v oblacích mlhy letadla. Každý představený návrh obsahuje všechno to, co v dopravních prostředcích milujeme nejvíc. Pohyb, konstrukční krása, emoce, adrenalin a vyjímečná atmosféra - právě tyto vlastnosti působí, že navržené v této kategorii fotografie jsou velmi tématické a - zároveň - krásně designerské. Splnění snů fanouška mechaniky a stylový doplněk v jednom.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Popište přesně jaký snímek nebo vzor hledáte. Zadejte také velikost jakou byste si přáli. Vynaložíme všechnu snahu, abychom našli to pravé pro Vás nebo pošleme podobné návrhy.