Akce!
sleva 50% na všechny výrobky. V košíku podejte kód - 2NDIHMM
Nabídka trvá již pouze Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Černobílý

Hluboká černá a čistá bílá spolu soupeří o dominantní postavení v popředí a zároveň se doplňují, stejně jako Jin a Jang tvoří harmonii a dávají rovnováhu světu. Dvě intenzivní barvy, které se protínají navzájem, vytvářejí celé spektrum odstínů šedé, které promění obyčejné fotografie ve skutečná mistrovská díla. Fototapety z kategorie černá a bílá jsou ideální jako výzdoba vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo interiéru firmy. Tyto návrhy budou motivací k vytvoření jedinečného interiérového designu. Divoká zvířata přinesou africké klima měníc místnost na dalekou savanu zatímco portréty elegantních žen ve značkových autech odráží atmosféru 60. let. Fototapety ve stylu retro způsobí, že se interiér změní na stylovou místnost.
Černo-bílá fotografie se jen zdánlivě zdá být nenáročnou a málo zkomplikovanou záležitostí. V praktice, artista tvořící záběry v odstínech šedi, musí prokázat vnímavost, přesnost a citlivost. A rovněž - jestli ne přede vším - nadlidskou představivost. Černo-bílé obrázky ukázují svět díky prizmatu. Omezené množství barev se zde stává pozadím, na kterém jsou načrtnuty s velkými přiblížením detaily a prezentovány emoce, které získávají na síle a dostávají nový význam. To právě vzhledem k výjimečnosti stranících se od všednosti barev fotografií - černo-bílé fotografie nejsilnějí přitahují zrak, vrývají se do paměti a jsou velmi oblíbené mezi umělci, uměleckými kritiky a interiérovými kouzelníky určujícími nové trendy.
Černo - bílá panorama měst představují elektrizující atmosféru metropolí, a historické budovy přenáší do dob gladiátorských bojů, nebo období vlády velkých králů. Zajímavým tématem jsou květiny. JJe to nadčasový dekorativní prvek, který pasuje do všech podmínek, měníc i nejvíce ponurý interiér na místnost plnou radosti a vyzařující pozitivní energii. Černobíle fototapety skvělé exponují krásu nejen budov, ale rovněž postav, tváří a aktů. Úžasný efekt byl dosažen díky kombinaci černé a bílé s barevnými elementy jako červené šaty nebo modré oči.Takové vyzdvižení jednoho detailu způsobí, že fototapeta dostane další vizuální plusy. Černobílé interiérové prvky jsou velmi populární mezi uměleckými znalci, kteří cení styl a kvalitu. Fototapeta způsobí, že se interiér stane strojem času, který umožňuje cestování do různých koutů světa v současných a minulých časech.
Hledat

Výše uvedená fotografie Vám nestačí ?

Představované fotografie představují pouze malou část naší 30-ti milionové nabídky fototapet a obrazů. použij vyhledávání pro přístup do všech zásob demur.cz